Nedensiz Sohbet

Nedensiz Sohbet

Nedensiz Sohbet ile Herkese Merhabalar.  Yine bir Olumsuz makale yazma hevesim geldi.  Diğer makalelerim de olduğu gibi,  Zamansız Sohbet ve Sohbetsiz Sohbet.

İnsan hayatı Boyunca her yaptığı şeyde iyilikte , kötülükte , sevinçte , üzüntüde hep bir neden aramıştır. İnsan buna odaklı bir yaşam sürmeyi kendine amaç edinmiştir adeta .

Çünkü her yaptığımız şeyde bir çıkar ya da bir kar elde etmeyi hedefliyoruz sanırım.  Özellikle ve özellikle insanlar bu devirde selamı bile nedensiz vermez olmuşlar.

Mesela durup dururken biri size selam verse acaba bu benden ne isteyecek ya da benimle ne işi var diye düşünür olmuşuz.

Nedensiz yapılabilecek çok şey olmasa da hayatımız da. Nedensiz olarak yapılacak Tek şey var oda Sevgi.

Sevgi öyle bir şey ki insanın içinde ki istemsiz ve engel olamayacağı duygulardan tek olanı.

Ne yaparsak yapalım bir Türlü o İçimizdeki sevgiye engel olamıyoruz . Olamadığımız için de Sevgi insanoğluna verilen en büyük nimet .

Sizde bu hayatta olabildiğince Nedensiz şeyler yapmaya çalışın.  Bunlardan en basiti tabiki de Sevmek . Karşınızdakini Nedensiz sevin.  Hiç bir çıkar beklemeden , hiç bir art niyet gözetmeden.  Böyle olunca işte o zaman o Sevgi gerçek sevgi oluyor.

Şimdilik Hepinize Saygılar Sunuyor   , Nedensiz bir hayat diliyorum.  HoşkaLın.

Nedensiz Sohbet

Nedensiz sohbet

 

Nedensiz chat

Gözümün nuru ben seni nedensiz sevdim en başından beri. Biz birlikte değilken bile öyleydi. Bunu kabul etmesi güç olsada gercek bu. Şu sohbet siteleri benden bir çok şeyi çaldı. Mesela güven meselesini yada bunun gibi bir çok kavram sohbet odaları sayesinde bende reel hayatta bile kaybolmuştu. Bunu en iyi sen biliyorsun.

Ama şimdi seninle geldi herşey yerli yerine. Olmaz dediklerim oldu, sevmez dediğim sense artık benimsin hemde gerçekten. Sadece sanalda kalmadı ve biz birbirimize aitiz.

Ben inanıyorum ki sanal sohbet hayatında cicisohbet sohbetiyi yada masalsohbet destekleyenleride bu masaldan nimetini alacak. Gerçekten sevip değer verecekleri insanlar ile sohbetiyi sayesinde tanışacak.

İşte birazda bu yüzden nedensiz sevsin herkes. O zaman hayat bayram oluyor. Bu satırlarım eşim Antik ‘e armağan olsun.

>>>Sensiz bir yanım hep boş. Sensiz nefes almak haram. Sen yokken geceleri yatağım buz. Hava hep ayaz. Sensiz bu yürek taş hiç yumuşamaz.
>>>>Dilinde öyle bir tatlı kelam.. Yüzünden öyle tatlı masum bir gülüş varki. Ne zaman sessizliğe isyan etsem yüzün gelir gözüm önüne. İyiki benimsin birtanem. Daha nice yıllara el ele…

Nedensiz Sohbet

Nedensiz Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
180 okuma
9 Aralık, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?