SohbetSiz Sohbet

SohbetSiz Sohbet

Herkese Merhabalar.  Çoğunuzun bu nasıl makale başlığı sohbetsiz Sohbet mi olur dediğini duyar gibiyim . Zaten nasıl oluyor bunu açıklamak için böyle bir başlık seçtim.

İki yıldan fazla bir süredir bilindiği üzere ben Hazin ve Gönül isimli sunucuda takılıyordum. Zaten bu sayede Sevdiğim Kadın , Hayat Arkadaşım olan Liva ile tanıştım.

Sunucuda yine bir gün chat yaparken bir Bayan Arkadaş bana yakın tavırlar sergiliyordu.  Liva da malum Kıskanç Hatun . Antik yürü gidiyoruz dedi . Dedim ki elimi sıkıca tut , seninle olduktan sonra bana her yer Cennet , dedim. 🙂 Ordan bu şekilde bir ayrılık yaşayınca malum Bildiğiniz Üzere domainlerimiz masalsohbet.org , sohbetiyi.org ve Cicisohbet.org   uda ordan çekip başka bir mekana bağlama kararı aldık.

Sohbetsiz sohbet

Ben hem  Google aracılığı ile hemde  forumlar  aracılığı ile yeni bir mekan aramaya başladım.

Giriş yaptığım mekanlarda ilk kuralım selam vermektir . Şunu da unutmayın ki selam , kelamdan önce gelir her daim. Selam hoş geldin muhabbeti artık alışkanlık ya da bir nevi Sanki karantina kontrolü gibi olmuş.  İnanır mısınız ki çoğu mekanda yetkililer selam dahi almaz olmuşlar. Bilmiyorum ki bu nasıl bir ego nasil bir burnu büyüklüktür.

Bazı sohbet açmayi ya da useri konuşturmayı ya da kanalda muhabbet dönmesini isteyen yetkililer selam, hoş geldin muhabbetinden Sonra : Naber nasılsın demeyi başardılar.  Başardılar diyorum yani düşünün.:)

SohbetSiz Sohbet

SohbetSiz Sohbet

Bunun haricinde inanın bu Domainleri bağlama mevzusu için yüzlerce sunucuya gittim. Hemen hemen hiç birinde genelde bir sohbet dönmüyor.  Yani şükür ki bu Sanal sohbet Platformlarında Radyo olayı ve Dj ler var. Sağolsunlar .

Çünkü Yayın esnasında alkış Dj, teytey dj, Dans Dj yapıyor insanlar. Bunu da muhabbetten sayıyorlar.  Yani kanal boş kalmıyor en azından. 🙂 Yayın bitince yine bir sessizlik hakim oluyor kanalda tabiki .

İşte hal böyle olunca inanın sohbet etmeye geldiğimiz Bu sohbet sunucularında neden  sohbet dönmüyor anlamış değilim.  İşte Sohbetsiz Sohbet başlığını seçmem buradan kaynaklanıyor.

Artık Sohbet sunucularında Sohbet bitmiş. Gerisini artık siz düşünün. Şimdilik hepinize Saygılar Sunuyor , bol sohbetli günler diliyorum.  Öyle bir mekan bulabilir iseniz tabi. :))

SohbetSiz Sohbet

SohbetSiz Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
7 yorum
318 okuma
10 Eylül, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?