Özlemle sohbet

Özlemle sohbet

Özlemle sohbet makalemde kaleme almak istediğim o kadar çok şey  varki aslında. Fakat ben fazla bunları dile getirmemeye çalışacağım. Özlem öyle bir histir ki hemen hemen herkes yaşar bu hissi.

Bazıları geçmişi özler. Bazıları sevdiğini özler. Kimileri bam başka şeyleri. Fakat benim için özlemek bile yakışana olur. En güzeli sevdiğini özlemek galiba.

Nefesini, sesini, bıyık altı gülüşlerini… Biliyor musunuz sanal sohbet hayatında yok denilecek kadar değer verilecek, sevilecek insanlar vardır. Nadide bir çiçek adeta. Ben o çiçeklerden birtanesini çok sevdim ve bir ömür hayatıma aldım.

Fakat bu hayatıma aldığım insan onun ter temiz olarak gördüğüm her halini sanıyorum biraz fazla azımsıyor. Zira bir insanı düşünmek ne zamandan beri saflık yada salaklık oldu.

Ona haykırmak istediğim tek şey her zaman aşkım ve sevgim. Oda bunu biraz azımsada ben söylemekten vaz geçmeyeceğim.

Hasret sohbet

Her zaman şikayet etmez aslında. Sadece sevgimi ilgimi belli etmem kâfi ona. Fakat hayatta bazen öyle vakitler geliyor ki. Dünyanın telaşından aynı evin içinde eşinin elini tutmaya vaktin kalmaz. Nasıl dediğinizi duyar gibi oldum.

Herşey biter gecenin sonunda onun ellerini tutarak uyumak istersiniz fakat o yatağa uzanmadan beklerken gözleriniz uykuya dalar bile. Çünkü hayat herşeyiyle üstünüze gelmiştir ve yorgunluk bedeninizi esir almıştır.

O an sevgiliyle vakit geçirecekken yine yorgunluğa esir olmuşsunuz demektir. Erkek bekler sevgi bekler, ilgi bekler, şevkat bekler… ve daha bir çok şeyi bekler. Seni bekler be kadın…

Anlamlı sohbet

Bu bekleyiş anlamlı bir sohbet ile sona erer. Ermez sanmayın. Çünkü erkek beklediğini alamadığı zaman başka limanlara yok alır.

Daha fazla beklemez sabretmez. Zira onun için her limanda bir bekleyen vardır. Senin için ise tek bekleyen odur. Işte aranızdaki fark. Kadın ile erkek hiç bir zaman sanal içinde yada reel içinde aynı olamaz.

Kadının yükü daha ağırdır. Ben süpürge bile yaparken chat yapan bir kadınım. Yıllardır böyle zira Bunu bir çok okurum bilir.

Fakat bazen yaptıklarına  dikkat etmek gerekiyor. Eğer ki benim beş evladıma bu zarar verecek ise ben bunları yapmam.

Aşığım, sevgi beklerim ilgi beklerim diyen beyler. Aşk sevgi bu değil ama haklısınız. Zira seven bir kadın da ilgi ve sevgi bekler. Zira gerçekten bazı durumlar yazılı sohbet ederken ilgisizlik ve sevgisizlik gibi gözükebiliyor.

Ben Hiç bir zaman bana yapılan desteği saflık gibi görmedim. Aksine o destek ile anlam kazandı belkide herşey.

Aşk sevgi fedakarlık ister evet. Ama bana hiç kimse sen fedakar olmadın diyemez. Çünkü fedakarlık dediğimiz şey özverinin eş anlamlıdır ki. Ben onurumla bir yastığa başımı koyarken her şeyi o özveriye borçluyum. Fedakarlık sadece zaman ve gösteri değişimi yaşar. Bazen erkek yapmalı o fedakarlığı bazen kadın. Ama belirli döneme kadar kadın yaptığı zaman o fedakarlığı artık kadın bekler.

Uyuyup kalışlarına, yada bir süre zaman ayıramayışına özverili olmalı insan ki kavuşunca her yer cennet olsun.

Özlemle sohbet

Özlemle sohbet

Benim tek anlamlı sohbetim sen oldun adam. Gerisi ötesi berisi zira artık umrumda değil. Eğer ki bununda ben yada sen kıymetini bilip sahip çıkamayacak isek başka söze gerek yok. Seni seviyorum adam nedensiz seviyorum en başından beri. Her zaman tek başardığım şeyi yapıyorum. Sevgimi haykırıyorum. Seni bir ömür nedensiz severim.

Dilerim sizede yaradan reel sohbet hayatınızın hengamesinde bir umut olan insanı nasip eder. Ve bir ömür dilerim kaybettirmez. İyiki varsın Aşk bahçem, iyiki yaradan seni bana vermiş…

Anlamlı muhabbetler dilerim.

Nedensiz Sohbet

Özlemle Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
628 okuma
9 Aralık, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?