Sohbet bahçesi

Sohbet bahçesi

Sohbet bahçesi aslında harika bir isim oldu. Çünkü benim yarime hitabım aşk bahçem. Peki neden ben sohbet siteleri içinde tanışıp evlendim Antikime neden aşk bahçem diyorum?
Ben onu tanıyana kadar uzunca zaman önce kendimi sohbet odaları içinden tenzih etmiştim.
Zira uzunca zaman oldu ben yazılı sohbet siteleri içinde beş kuruş etmeyecek insanların olduğuna inanıyordum. Bir, iki, üç kişi değil bana bunu dedirten. Tanıdığımı sandığım binlerce insan. Bunlara insan sanıp hayatıma aldığım geçmiş kişilerde dahil. Taki hata olduklarını Antik ile tanışınca anladım. Ben o vakte kadar Allah yukarda ya hep hiç birine laf kondurmadım.
Fakat Antik hayatıma öyle bir güneş gibi doğdu ki. Geceleri parlayan yıldızlar birden kayboldu. Sadakat neymiş, bir erkek bir kadına nasıl gerçekten sadakatle bağlanırmış bir kez daha bana kanıtladı.
Biz evlenmeden önce ufak tefek ayrılıklar yaşadık. Bu ayrılıklar ilişkimizi yıpratmadı yerine beslemesi nasıl olurmuş bana ögretti.

 

Sohbetbahçesi

Evet arkadaşlar. Tamda bu yüzden herşeye inat. Benim için rengarenk çiçekler gibi neşe ile birlikte hayatımada renk kattı Antik.
Birlikte ağladık, birlikte güldük.
Ateş lalesi gibi hayranım ona. Ceset çiçeği gibi leş kokuların içinde. Harika gül kokusunu burnuma duyuran adam.
Sevgi ve aşk anlamını taşıyan peygamber çiçeğinin(Sevgi çiçeği) ihtişamını bana öğreten.
Baharda açtığı ayların nefes alınacak en güzel günler olduğunu gösteren erkeğim. Onsuzluğun nefesimi keseceğini hiç düşünmemiştim. Oysa o işteyken bile boğuluyorum. Iyi mi yoksa kötü mü bu durum bende bilmiyorum.
Ama yaradan onsuzluğu nasip etmesin.

Sevmek bu olsa gerek onunla heryer aşk bahçesi bana. Rengarenk dünyam. Bütün çiçeklerin güzel kokusu ve renkleri onda sanki. Benim aşk bahçem. Seni bana yaradan iyiki vermiş bir sohbet odası içinde. Iyi ki seni tanımışım iyikilerim hep seninle.  Dilerim bir ömür iyikilerim hep sana çıkar.
Içimizde bir kör düğüm var belkide. Fakat biz seninle ateşle su gibiyiz. Hani Emel Sayın demiş ya bir güneşle bir ay gibiyiz…

Sohbet bahçesi

Sohbet bahçesi

Aşk bahcem

Benim bütün kapılarım sana açılıyor. Bütün sözlerimin sonu sen. Aşk bahçem bir ömür dilerim yaradan ellerini sım sıkı tutmayı hiç bırakmamayı nasip etsin. Şu sanal sohbet dünyasının bana verdiği en güzel armağan.
Kimsenin başaramadığını biz başardık. Yaradan ayırmasın.
Iyi ki varsın ve iyiki benim eşimsin.
Liva & Antik

Www.sohbetiyi.org

Sohbet bahçesi

Sohbet bahçesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
649 okuma
7 Kasım, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?