ZamanSız Sohbet

Zamansız sohbet

Zamansız sohbet ile herkese merhabalar. Bugün sizlere anlatacağım Konu makale ismindende anlayacağınız üzere zaman kavramı olacak. 
İnsanlar gün gectikçe teknolojinin yeniliklerine ayak uydurmaya çalışıyor. Bu yenilikler insanların zaman konusunda daha da verimli olmasini ve zamanını iyi kullanmasını sağlıyor.
Ama günümüzde insanların en büyük sorunu sanırım zaman .
Çünkü artık insanların zamanı yetmiyor. Ne ailesine yetiyor ne kendine ne de sevdiklerine. Böyle bir devirde yaşamak ne kadar kolay sizce ?


İnsanlar adeta robotlaşmış durumda . Sürekli bir koşuşturmaca içinde savrulup gidiyorlar. Bu savrulmaca içinde tabiki çoğu şeye zaman ayıramaz bir duruma geliyoruz.

En çokta sevdiklerimize zaman ayıramamıyoruz sanırım.
Aslında en çok zaman ayırmamız gereken onlar degil mi ? Yani sevdiklerimiz.

Zamansız sohbet

Zamansız sohbet

Sevgi sohbet Zamanı


Sevgi zaman ne kadar güzel bir ikili Aslında. Zamanın arttıkça sevginde artıyor, sevgin arttıkça zaman bulmaya çaba sarf ediyorsun.
İşte hal böyle olunca sevginin , sevdiğinin , zamanın kiymetini daha iyi anlıyorsun.


Bizler ne hikmetse bir şeyin , bir şeylerin kıymetini onu kaybedince anliyoruz sanırım. Sonra da elimizde koskoca bir pişmanlık kalıyor.
Tam olarak elimize bu pişmanlık geçmeden o sevgilerin kiymetini bilmek gerekiyor değil mi ? Her anın , her saniyenin fazlasıyla kıymetini bilmek gerekiyor.
Evet , ben sana geç kaldım inat ettim. Niye ettim neden ettim hala da bilmiyorum. Belki de bu hayatta senin gibi bir güzelliğin olacağına inanmadığım içindir. Ama bu inadımı sen yıktın ve bana hayat oldun .
Hayat olmak öyle bir şey ki onunla iken onu yaşamak , onsuz iken bile her an onu düşünmek, nefes almakta bile zorlanmaktır.


Seni bana veren Rabbime her an şükür ediyorum ki , seni bana yar etmiş. Alnıma kader diye yazmış. Sen benim DünyamSın. Sen benim nefesimsin . Sen benim mucizemsin. Sen benim sevdiğim Kadınsın. Sen beni ben yapansın.

Şimdi ellerimizi daha da sıkı tutma zamanı.  Şimdi birbirimize daha da sıkı sarılma zamanı.  Şimdi birbirimizin gözlerinde kaybolma Zamanı.  Şimdi zamanımızın kıymetini daha da iyi bilme zamanı. Şimdi zaman bizim zamanımız KıymetLim. 
Seni çok seviyorum Kadınım.

İyi ki hayatımdasın Liva : )

Www.sohbetiyi.org

 

Zamansız Sohbet

Zamansız Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
215 okuma
28 Ekim, 2022
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?