Zirve shell

Zirve shell

Zirve shell sizlere neler hatırlatıyor? Şimdi sizlerle zirve shell nasıl bir web hosting yani nasil bir shell firmasi onu paylaşmak istiyoruz. Firmanin sahibi sevgili Emrehan kaliteli ve elit bir kisi gercekten. Herkes tarafından sevilen, güvenilen ve yardımsever birisi. Bu günlerde bir hayli yoğun çalışıyor, malum müşterisi coğalıyor, istek üzerine istek geliyor. Fakat sevgili shell hizmeti arayan dostlar bu Emrehan i bezdirmek yerine aksine hirslandiriyor. Daha azimle ve daha özenli çalışıyor. Üstelik yenilikleri asla bitmiyor. Yeni oyunlar, korumalar, bol bol eğlence keyfi sizler için yazılımları yapılıyor. Açık konusmak lazim. Hangi shell firmasi bu kadar çalışıyor derseniz? Adi belli tek firma Zirve shell dir benim için. Ister destek olma manasinda isterseniz bambaşka düşünün. Bizler zirve shell ile zirveye çıkmaya adım attık. Peki siz zirve ye nasıl çıkmayı planliyorsunuz?

Zirve shell

Bu makale amacımıza gelince sohbet sitesi içinde huzur sağlamaya yardımcımız kim onu bilin istedik. Üstelik yeniliklerini bilmek istemez misiniz? Zaten bilirsiniz anti botunu benim sunucumda Nane ismi. Eğlence botunu bilmeyen varmı? Benim sohbet sunucu mda Limon ismi. Karşılama botum zeytin. Işte size harika bir ekip bastan kurulu. Nane, limon, zeytin hos olmamış mi? Sizlerin de botlara istediğiniz ismi verme imkanınız var unutmayin!

Zirve shell

Zirve shell

Zirveshell de neler var

Bakın benim sohbet sunucusu limon umda neler var neler?
Liva .Eğlence
Limon [!.]market Hediyeleri gösterir.
Limon [!.]zar Zarları atarsınız.
Limon [!.]hediye Nicke hediye gönderirsiniz.
Limon [!.]ısmarla Nicke birşeyler ısmarlarsınız.
Limon [!.]bomba Belirtilen nickin eline bombayı tutuşturur.Dilerseniz sectiginiz kisiler muaf edilebilir eglence komutlarindan. Neden derseniz zirveshell düşünmüş bomba laninca kanaldan çıkartıp bot geri alıyor magdur etmemek adına.
Limon [!.]söz Kanala söz gönderir.
Limon [!.]söz Nicke söz gönderir.
Limon [!.]ben Size iltifat gönderir.
Limon [!.]sen Belirtilen bir mesajı nick için atar.
Limon [!.]falım Sizin falınızı yorumlar.
Limon [!.]fal Nickin falını yorumlar.
Limon [!.]tarz Nickin tarzını yorumlar.
Limon [!.]tarzım Sizin tarzınızı yorumlar.
Limon [!.]döv Nicki döversiniz.
Limon [!.]at Nicke birşeyler atarsınız.
Limon [!.]fırlat Nicke birşeyler fırlatırsınız.

Zirveshell sunucu kiralama, web hosting, aradığınız her hizmete biz varız diyen bir shell firmasi tanımaya ve denemeye ne dersiniz? Devam eden eğlence hizmetlerini bu alandan gorebilirsiniz. Zirveye taşıyan tek adres.

Zirve shell

Zirve shell

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.356 okuma
15 Eylül, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Evet liva arkadaşımızın anlattığı gibi zirveshell harika bir hosting tasarımcısı eğlence komutlarının yani sıra koruması da harika bence

  • […] SubaT : Emrehan iyi bir firma sahibidir. Uzun soluklu çalışmalar diliyorum. Kalemine sağlık, s… […]

  • sanalla tanismamiz cok eskiye dayali tamamen tesadüf bir duygu oldugu gibi bugun bu yorum aginada nail olmak bir tesadufe yakin olasilikdi, konu emrahan olunca 5 yildir iletisim icinde oldugum iletisim surecimizde, ve teknolojik sureclerde kendi emegi uzerindeki mucadelesi ve gayretleri gunumuz IRC ve Shell piyasasi havuzu icindeki mucadelesini gayesinden otelere tasiyor elbette, memniyetimi dile vurmak istedim sevgili kardeşim emrahana bundan soraki sureclerindede yuksek seviyede basarilar dilerim, sayfanizin bu kosesine kocaman selamlar olsun basarilar diliyorum.

  • Yorumunuz icin tesekkur ediyorum. Zirveshell ile daha ileriye daha guzele.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?