Yalansız sohbet

Yalansız sohbet etmek bizim sohbet sitemizde her zaman mümkün. Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaldığını sorar sohbet meleği. Yalansız sohbet için gözlerine üfleyen uyku perisini cebinize hapsettik. Çünkü bize verilen en iyi hediyelerden birisi siz sohbetci. Radyomuzda şarkılar fısıldamak istiyoruz kulağınıza. Benim kurtarıcım bu sohbet perisi..

Yalansız sohbet

Düzenli sohbetcilerimizden ponçik, SuBaT, Eychin yada bircok adını sayamadigim sohbetci arkadaşlarımızın samimiyeti, yalansiz gercek sohbetleri ile kendilerine bağlamış olmalari, bizlere aile oldugumuzu bir kez daha hatırlattı. Aşkı, dostu, aileyi ben sohbetiyi den cicisohbet adresinde buldum. Ben sohbetci KaKuLe sende sohbet ederiz diyorsan. Sohbette sohbetin adresi arayisindaysan, sohbet cicisohbet de yapılır.
Ruhunuza huzur, kalbimizden aşk, dilinizden ve elinizden sohbet eksik olmasın. Sohbetiyi ve cicisohbet domainlerinden dilerseniz Web den dilerseniz mircden dilerseniz mobil uygulamamiz ile sohbete giriş yapabilir, cicifm radyomuzuda dinleyebilirsiniz. Ailemize sizde katılın.

Mutlu olmak kimin umrunda demeyelim, bir olalım, el ele kalalım. Sohbet meleği şimdi sizin için çalışıyor. Yalansiz sohbet odasında bakın bir sohbetci ne dedi bana dün. Aşk bittikten sonrа аrkаdаş kаlаlım diyenler! Güle bаşkа isim versen değişik kokаcаk mı? Doğru sevgili sohbet eden haklı. Kalp ayni oldukca dakikada pompaladigi kan miktarı belli.
Evet sevgili sohbet eden, gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsaniz; Ten’e değil, kalbe dokunacaksiniz.
Biliyor musunuz sohbet etmeden önce eksiktim…
Şekersiz çay gibi…
Sonra sohbet ederek çayıma şeker, yuregimede ilaç ettim, hoş geldin. İyi ki geldim sohbete iyiki var sohbetci ler.

 

Aşk

Bir kаdın аşkа inаnmıyorum derken, аslındа tek bir şey söylemek istiyordur: “Hаdi beni аşkа inаndır.” Sohbet sitelerinde hiç birimiz aşka inanıyoruz demeyizki.

Sohbet ederken aşk çare midir yalnızlığa?
Yoksa tutsak mı eder yüreğine?
Ya da uçurur mu kafesindeki çırpınan kuşu, özgür bırakır mı?
Aşk nedir sahi?
Aşk sevmektir sevginin de doz aşımı yoktur.
Korkmayın doya doya sevin, sarmalayın sevdiginizi, yanınızdan gidince haykırarak haliniz kalmıyor aşkı. Sohbette aşk için, belkide evlilik için, yalansız sohbet odalarına gelin. Sohbetiyi.org sohbetin tek adresi.

Yalansiz sohbet

SOhbetiyi.org

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
880 okuma
19 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Dilerim gönlündeki yalan siz sohbet olur.

  • Yalansız sohbet çok zor ama umarım dilediğiniz olur.

  • Senin gibi ozu sozu bir birine yakisan bir sohbet odasi desene.

  • Yalansız sohbet sitesi nde denilmek istenen aşikar aslında… Bir kez yalanını yakaladığın birinin bin tane doğrusunu sorgularsin. Bizler yalansız sohbet olsun diye elimizden geleni yapıyoruz. Bir yalan dört doğruyu üzgünüz ki götürüyor. Iyilik, güven, sadakat, huzur O yuzden sizlerde yalansız sohbet için elimizden geleni bence yapın.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?