Erzurum sohbet

Erzurum sohbet henüz büyük bir sohbet sitesi olmasa bile, sizler için en elit insanların bir araya geldiği, en kaliteli sohbet sitesi dir.
İnsan yaşadığı yere benzer gardaşım.. O yüzden DAĞIN TAŞIN vücut bulmuş şekli, ruh üflenmiş halidir DADAŞ.. Sizler Erzurumun o güzel dadaş halkı olarak sohbet odalarıyla hala bulusmadiniz ise sizler için açmış olduğumuz kaliteli sohbetin adresi olan cicisohbet dadaş dostlarımızı biraraya getirdi. Erzurum sohbet henüz büyük bir sohbet sitesi olmasa bile, sizler için en elit insanların bir araya geldiği, en kaliteli sohbet sitesi dir.
İnsan yaşadığı yere benzer gardaşım.. O yüzden DAĞIN TAŞIN vücut bulmuş şekli, ruh üflenmiş halidir DADAŞ.. Sizler Erzurumun o güzel dadaş halkı olarak iyi sohbet odalarıyla hala bulusmadiniz ise sizler için açmış olduğumuz kaliteli sohbetin adresi olan cicisohbet dadaş dostlarımızı biraraya getirdi. Henüz büyük bir sohbet sitesi olmasak bile, sizler için en elit insanların bir araya geldiği, en kaliteli sohbet sitesi dir.
İnsan yaşadığı yere benzer gardaşım.. O yüzden DAĞIN TAŞIN vücut bulmuş şekli, ruh üflenmiş halidir DADAŞ.. Sizler Erzurumun o güzel dadaş halkı olarak Erzurum sohbet odalarıyla hala bulusmadiniz ise sizler için açmış olduğumuz kaliteli sohbetin adresi olan cicisohbet dadaş dostlarımızı biraraya getirdi.

Erzurum sohbet

Sözde Dost kadar keskin nişancı görmedim..Attığını vurmakla kalmıyor nereye atacağınıda iyi biliyor. Sözde değil özde dost edinin sohbet platformu muzda.
Güzellik görecelidir derlerde.. Halt ederler.. Sen güzelsen sana heryer güzeldir sohbet ederken. Bir meslektaşım vardı. Görevini Erzurum da yaptı. O şöyle derdi hep, Erzurum insani diyorki;
Erzurumlu olmak, dadaş olmak, bir farklılık Bir samimiyet, bir vatan sevdalısı, vatan savunucusu “Nene Hatun” torunu olmakmış… Erzurum da sohbet ettiği arkadaşlarından duyarmis hep.
Sizlerde Erzurumlu olmanız şart değil, Dadaşlarla sohbet isterseniz, Erzurum sohbet sizler için açılmış kaliteli sohbet adresidir.

Erzurum sohbet odaları

Dert nedir ki.. Ölümü dert kefesine koysak ne ile tartacağız. Nefes bir ‘Dert’ tir ey sohbet eden alsak vereceğiz tutsak öleceğiz vesselam..
Erzurumdakiler gece biber değil civil peynir yermiş. Acılarına tuz basmakmis bir nevi. Erzurumlu olmak bunu gerektirirmis. Ben dadaşlarla sohbet seviyorum, ya siz Erzurum sohbet odaları içinde bulunup dadaşlarla sohbet ettinizmi hiç?

Erzurum neresi meşhur
Aziziye TabyasıCağ KebabıÇifte Minareli Medrese.Çobandede KöprüsüErzurum Kalesi.Erzurum Oltu TaşıPalandöken DağıTortum Şelalesi.
Erzurum sohbet odaları sohbet etmek için cicisohbet farkıyla sizlerle kaliteli sohbetin adresinde buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla sohbetiyi.org

Erzurum sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
827 okuma
19 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Erzurum için güzel bir makale olmus.

  • Erzurum sohbet ile dadaşlar kentimizin nasıl bir yer olduguna dair azda olsa fikir edinebiliyoruz. Ayrica merak uyamdirmiyor degil. Erzurumlu sohbet sevenler ne duruyorsunuz hala.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?