Ücretsiz Mobil Sohbet

metin sohbet

Merhaba arkadaşlar

Ücretsiz Mobil Sohbet

Ücretsiz Mobil Sohbet Odamiza hoşgeldiniz.

Öncelik Olarak Sohbetiyi 4 Aylik bi Sunucudur ilk acıldıgından itibaren hiç kapanmmak üzere açık olarak kalıcaktir amacimiz güzel bi ortam oluşturmak Sohbet Ortami oluşturmaktır eskilerden beri olan irc Sunuculari arasinda belli bi yere gelmek amacımız. ve böyle devam etmek . dışardaki hayatlarımız sıkıcı geliyor insanlar artik kendini internet portalina taşıdıgı için bizde böyle bi yer acmaya karar verdik burada topluca sohbet etme imkanina sahipsiniz.

her ilden ilceden bulunan Sohbetiyi Portali sizin gibi degerli kişileri arasinda görmekten şeref duyacaktır.

evet arkadaşlar Ücretsiz Mobil Sohbet odamizdan bahsetmek istiyorum burada her ilden ilceden bulunan arkadaşlarımızla tanışmak istemezmisiniz ? Sizler için cok güzel şeyler yaptık. tanitmak isterim.

Mobil girişde toplam 3 Giriş vardir, biri eski Sürüm yeni Sürüm ve google play store de uygulamamiz olan masal sohbet progamiyla siz degerli kullanicilarimizi bekliyoruz 7/24 Radyonun durmadıgı Sohbetin durmadıgı bi noktadasiniz. buradakileri biz ailemiz gibi görüyoruz ve ailemizi kalabalık olarak görmek isteriz, aile gibi sohbet odamızda Siz degerli kullanicilari görmek isteriz burada canınız sıkkın oldugu zaman gelip dertleşe biliceginiz sohbeti güzel o kadar insan varki. tahmin edebiliyorum şimdi diceginiz laf yahu sen sitenin sahibisin tabi öyle diceksin gel bak ortama gör o zaman anlicaksın beni . burada dj egitimleri veriliyor dj olmak istiyen arkadaşlarida bekliyoruz her kanalımızda ayri ayri sohbet oluyor oyun yarisma kelime oxm sisecevir gibi kanallarimizda istediginiz gibi oyun oynuya bilirsiniz. günümüz teknolaji ve buna ayak uydurmak isteriz tabiyki tabletlerinizden bilgisayarlarinizdan gönül rahatliyla gire biliceginiz güvenli bi sohbet portali gelip burada dilediginiz gibi sohbet etme şansına sahipsiniz. dedigimiz gibi biz bi aileyiz ve sizleride bu ailemizin arasinda görmekten şeref duyariz.

ALLAHA Emanet oLun.

Ücretsiz Mobil Sohbet

Ücretsiz Mobil Sohbet

 

Ücretsiz Mobil Sohbet sitesi nde şimdi yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni yüzlerle tanışmak mümkün. Istediğiniz her yerden kolay ulaşımı ile şimdi sizlerle. Www.sohbetiyi.org da Ücretsiz Mobil Sohbet sitesi nde. Saygı ve sevgilerimizle sohbet iyi ailesi…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?