Muhabbet Sohbet

Online Yazılı Sohbet

Muhabbet Sohbet

Zaman zaman insanlar kotu anlar yasayabilir. İnsanı yıpratan yaşadıklarından ziyade yanında  destek alacağı kayıtsız, şartsız ona destek olacak insanların olmamasıdır. Muhabbet Sohbet  ederken bazen insanların  ne olduklarını amaçlarını anlayamıyoruz.Bazen aklımıza gelmeyen şeyler bir bakıyoruz ki başımıza gelmiş.  Hay hay buyursun gelsin edası ile baş tacı edip yüreğimizde yer verdiğimiz doğrudur.

Aşkın önce acıya,acınında tam derman buldugu sırada huzura ermesı gercekten degısık bır duygu. Bazen asla olmaz dediğimiz şeylerin olduğuna şahit olmak belkide  yureğimizi biraz daha zorlasada gun gectıkce alısmak alısmaya calısmak herşeye rağmen güzel. Sohbetiyi.Org’de  olmaz dediğim hersey oldu. Muhabbet sohbet ederken yada etmeye calısırken bı cok ınsanı hayatıma dahil edip. Kimisinden bi çok sey ogrenırken kimisinden  de hayata dair ders aldığımız yanı tabırı caızse kazık dediğimiz dogrudur. Hata bir kere yapılır,ikincizi zevk e girer cumlesı  her ne kadar bızlerı dizginlemesede, eşşek bile bir cukura iki kere dusmuyor dıyerek  avutuyoruz sımdılerde kendımızı.

Muhabbet Sohbet

Bazen kanıyor yurek  durduramıyoruz kendimiz. Bazen bakıyoruz dinmiş bütün sancılar.  Bizlere ilaç gibi gelen insanlar Sohbetiyi.org de Muhabbet Sohbet te buna inanın. Bazen bir şarkı çalar alır goturur sizleri taaa uzaklara gitmesi birşey eğilde geri dönüş  yakar canınızı. Tamda bu sırada bir el uzanır. Bir omuz bulursunuz başınızı yaslıcak. Canınızın acısıda geçer, gozyasınızın akış sebebınıde unutursunuz. gereksiz  gibi görünsede  İrc Ortamı,  çoğu zaman  bir ihtiyactır aslında. Tamam kımıne gore  sadece zaman  kaybı olabılır ama bana gore tamamen bılgı paylasımıdır.

Muhabbet Sohbet

Sütten ağzımız yandiya yoğurda üflemeyi bırak yemek bile istemiyoruz. Bedenen  çektigımız acılar elbettekı geçıyor ama ruhen çekiyorsanız o acıyı yandınız demektir. Herşeyi unutup  yep yeni bır sayfa acmalı.. Sil baştan başlamak gerek bazen diyoruz.  Geçmiş tozdur ufle gitsin. Muhabbet sohbet’e bızlerle bırlıkte  varsanız eger ne hadı daha ne duruyorsunuz. Bır nick (rumuz) belirleyip ister pc den isterseniz akıllı telefonlarınızdan aramıza katılabilirsiniz. Sizlerin kullanımı kolaylastırmak  ve daha rahat chat yapmanızı saglamak amaclı  sitemizin uygulaması yapılmıstır. Masal Sohbet yazıp Play Storeden bu uygulamayı ındırıp gonul rahatlıgı ıle kullanabılırsınız..

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
778 okuma
10 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?