Aşk Yorumu

Aşk yorumu

Selam Arkadaşlar. Aşk yorumu ile bir konuya değinmek istiyorum Aşk Eskiden Leyla ile Mecnun Ferhat ile Şirin gibiydi. biz onlarin evlatlari Torunlariyiz.

Bana Aşk i anlat deseler. aslında Cok güzel bi duygu ama yaşiya bilene yaşata bilene. Etrafima bakıyorumda artik Aşkdan öte şeyler var. Mesela Menfaat var. bi insan bi insani sevmesi kadar güzel ne olabilirki ? evet bide Aşık Olduğunu zannettigin Meyersem başkasindan hoşlaniyorsun da sadece duygularini basdırdıgın olaylarda var..  Aman o üzülmesin aman o Mutlu dedigin. insan oğluda bencil olmamali. eyer o Sevdiğin kişi başkasını Seviyosa Onun Mutluluğu için beklemeli. Misilleme yapmali kötü gününde yaninda olmalı benim görüşüm bu.

Aşk yorumu

Bir insan 2 Günde Seni Seviyorum dememeli. beklemeli sabretmeli o mutluysa şayet hayatinda kendi artilarini eksilerini bilmen gerekir. Şayet o karşı tarafdan ayrılırsa kalbi kanıyosa onun yaninda olmalı ona destek olmalı ağladıgında senin omzunda ağlamalı acı Çekiyorsada onun Acısını cekmeli. Aşk gercekten böyle bişey.

Ama aşk Kötü yanlarida var tabiyki , Sevdigini Sevildigini düşünüyosun kendi kafanda böyle kuruyorsun sahneliyosun

Onun başkasını sevdigini ögrenince dünyan yıkılıyor buda Ayri bi olay tabiki falan filan işte..

Aslında uzun uzun Anlatmali ama anlatıcak bi olay yok. Aşk Güzel bişi. yukarıda belirttigim gibi yaşiya bilene yaşata bilene..

Ben şimdi neden bu Makaleyi yazdım içimden geldigi gibi davranmak istedim. onun için klavyemi aldim yazmaya başladım.

Sohbet sitesi

Aşk yorumu dedik ama bu makalede yazma amacımız Asıl Olarak Sohbetiyi den bahsetmek. Burasi Sohbet sitesi den ziyade gerçek dostluklarin arkadaşlıgın bulundugu tek mekan. mobil’den rahatlıkla gire biliceginiz bi alan. 7/24 Sohbet in döndügü bi ortam. Radyo dinliye biliceginiz bi aile ortami. Siz degeri Kullanicilari aramizda görmekten şeref duyariz. Mirc adresimiz Sohbetiyi Google Play Store Uygulamamizin ismi Masal Sohbet yazarsaniz ilk sayfadaki ve sıradaki uygulamamizi indire bilirsiniz. E artık aşk yorumu aşık aşk hepsi size kalmış. Sizlere huzuru vermek isitiyoruz. Huzur mutluluk anahtarı belkide sohbetiyi de.

Sizlere keyifli Sohbetler diliyorum

Aşk yorumu

Aşk yorumu

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
701 okuma
9 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?