Cikolata Net Sohbet

Cikolata Net Sohbet adinda Eskiden bu gibi bi Sohbet portali vardi. Yanliş hatirlamiyosam şayet 2008 2010 Yıllari Arasindaydı Ozmanlar Orada Cok güzel bi Sohbet dönüyordu.

Cikolata Net Sohbet

Mükemmel insanlarin oldugu bi ortamdı Şimdi kapandı Ben oradan gelmeyim Arkadaşlar Orada Çok güzel bi Sohbet Platformu Oluşturmuştuk bi ton insanlar Vardi farklı farklı şehirlerden gelenler farklı farklı illerden gelen insanlarla dolup taşiyordu 7/24 Sohbet dönüyordu Dostluklar Çok güzeldi

Bende öyle bişey yapabilirmiyim diye düşüne düşüne 2017 nin ilk aylarında Sohbetiyi Sunucusunu Kurmaya karar verdim. Ordaki gibi Ortamim yok ama O kadar elit insanlar Geliyorki Çok güzel bi Sohbet portali dönüyor.
iş yerinde Canım Sıkılıyor Giriyorum iki Sohbet muhabbet yapıp kafami dagıtıp Cıkıyorum Sizde öyle bi mekan aramiyormusunuz gelip burada Sohbet Edelim Seviye ve aile cercevesi içersinde. evet evet dediginizi duyar gibiyim evet öyle gerçekten artık eskisi gibi irc lerin tadı kalmamiş herkez Saldiri reklam atayim emege saygisizlik yapayim derdinde bizim öyle bi amacimiz yok kimsenin gidipde sunucusuna reklam atıcak kadar düşmedik düşmeyizde.

Ben sizden şu yardımı istiyorum Cikolata net in eski Ekibini istiyorum Buraya Gelin görün beyenin kalın istiyorum.

Ben işimi gerçekten Severek yapıyorum günümüz Cep telefonu Akıllı Cihazlar kapsadi Bilgisayar devri kapandı ama ben bilgisayar Kullanicilari.

Mobil Kullanici içinde Toplam 5 Adet Giriş Yaptım Mobil Kullanicilar için Sayiyiorum Sohbetiyi.Org Sayfasına Mobil < 2 Giriş yaptım eski Sürüm yeni Sürüm. Google Play Store Uygulamasi yaptım En Sevilen Sohbet yazdıgınız zaman 3 Veya 4 Cü Sırada Sohbetiyi nin Progamini Görüceksiniz. Bilgisayar Kullanicilari içinde

web sitesinden Sohbetiyi Ve en güzel Olan Mirc < Yaptım ve elimden geldigi kadar yeni yeni şeyler eklemeye başladım eskiden Sohbet sitelerinde ki hala öyle geçerli takım sohbet yapmak yasak yani takım hakkında yorumlarini yapamazsın ben ise. Koruma botuma. Şu modulude Ekledim.

[13:40] <10wq> !takım
[13:40] Lütfen 5 büyük takim kisaltmalarini yaziniz, Örn: 4[!.]takim FB / GS / BJK / TS / TR TAkımınızı Sece bilir Yetkili Oldugunuz Kanallarda .temizle komutu yaptıgınız zaman seçtiginiz Takım oraya çıkar. ve Çok güzel görünüm olur. 7/24 ün Döndügü bu Sohbet pLatformunda siz degerli Kullanicilarimi Bekliyorum.

 

 

 

Cikolata Net Sohbet

Cikolata Net Sohbet

Değişik illerden değişik ve yeni dostluklar edinmek artık çok kolay.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
1.622 okuma
7 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?