Turkishchat

TurkishChat

Turkishchat diye bir sohbet chat sitesi buldum. Nerden buldum hemen onuda yazım. Dedikodu sohbet makalelerinden genellikle dini siteler çıkıyor. Siralamada hemen benim altımda yani cici sohbet ve sohbet iyi sohbet sunucuları altlarında sıralamaya girmiş. Malum yeni sunucu arıyoruz.
Giriş çıkışları güzel Aşkk var. Lost var, kadir, control, vurgun vs vs…
Bende biraz izlemeyi tercih ettim. Sunucuda üç tane root admin var lakin genelde lan nan cümleleri kol geziyor. Izlemeye devam ettim…
Elbette bu benim kendi yorumum sorsan aile gibiyiz derler. Lakin ailelerine lan diyorlarmı tartışılır.

Sonrasında sahibine baktım. Statüs fazla sağda kalıyordu. Motd göremedim. Sahibini sordum o esnada nicki hatırlayamayacağım. Kendi adminleri chat sohbet sitesi içinde sözüm ona latife ederek asılıyor birilerine. Bende katia nickiyle girmiştim. Seni boşadım dedi kızın birine rus geldi o olsun.
Bende türk olmuyormu dedim. Cevap alamadım. Lakin genelde hatun arama sitesi filan muhabbet dönüyordu.
O kadar zamandır burdayım bir tane bulamadım filan denildi. Oysa o muhabbeti o hale kendi adminleri getirirken. Sevgili aşkk bir başka usere o nasıl muhabbet dedi.
Uyardı ve ardından Emree diye bilinçsiz bir kullanıcı tatilde olduğunu fakat sıkıldığını yalnız olduğunu sohbet edecek birini aradığını bildirdi pat diye banlandı. Sevgili aşkk tarafından. Oysaki az evvel demistiki…
Bir süre takılın seveceksiniz. Uyarı gerektiren bilinçsiz kullanıcıyı dolayısıyla kaybetti. Bende o an disiplinsizlik sezdim.  Dedimki yapılan şu hatadır. Bu şekilde olmaz. Burası bize uymaz. Size iyi sohbetler…

TurkishChat

TurkishChat

TurkishChat

 Dedikodu sohbet hatun arama sitesi ve işte sizlere Turkish chat hoşuma gitti.  Artık ararken takiplerimide yazım. Eleştirebilirim kimse buna birşey diyemez. Diyecekse ilk gördüğü usere önce saygılı olacak. Sonrasında kendini kanıtlamak yerine, chat sitesi olan yeri tanıtacak. Yanılıyor muyum ?

Sohbet sunucularının amacı kaliteli ve güvenli bir ortamda sohbet akışı sağlamak ve gelen userleri kazanmaktır. Bu bağlamda eğer yönetim ekibi tecrübeli ve kaliteli ise gelen useri kazanır… Sohbet chat siteleri çoğu zamanda kazanılamayacak userlerin mekanı olduğunu biliyoruz, bilinçli veya bilinçsiz gelen user Sohbet Mekanı olan sunucuyu türlü seviyesiz davranışlarla bozmaya çalışır bu useri kazanmak deveye hendek atlatmaktan zordur… Evet sevgili sohbet seven dostlar bugünki makalemizin sonuna geldik turkish chat Türkçe sohbet chat sitesi sunucularından sevgilerle esen kalın.

TurkishChat

TurkishChat

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
781 okuma
18 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?