Hep sohbet

Hep sohbet

Hep sohbet siteleri vuruyor darbeyi. Uzunca bir süre unutamam artık okuduğum sözleri. Malum insan en büyük darbeyi sevdiği dostlarından alırmış. Bin kere tövbe ediyor sonra yeniden inanıyorum hepsohbet ederken. Ama bu sefer aslında nasıl bir kadın aşkına sahip olduğunu bile bile ettim hatayı.

Birçok kez edindiği sevgilileri yüzünden yeterince vaktinde aramız açılmasına rağmen, uslanmıştır diye düşündüm. Düşündüm lakin yanıldım.
Aksine daha fazla çıkar ehli olmuş. Kadınların zaaflarını sinsice kullanmaya başlamış. Herkese sensin demeye alışarak istediğini yaptıracağını öğrenmiş.
Lakin şöyle bir gerçeği atlanmış sohbet ederiz derken. Ben gibi burnunu kolay kolay eymeyenlerin kurallarını sensin diyerek çiğnetemeyeceğini unutmuş. User kaybetmek benim için kolaymış. O yüzden onca kez uyarmışım demekki. Diğerlerinin yaptığını yapmak lazımmış.
Peki şimdi ne oldu? Bir user diyordu ya kaybetmesi kolay olan. Şimdi iki yetkili kaybetti üzerine kaybedeceği userler peki. Sayımmı bir Legend iki makara üç semra dört Ayza bla bla bla…
Bir user kaybetmedin QuickSiLver bravo… : )

Kendi userimi kalacak sanıyorsan yanılıyorsun. Hepsi SonSigaram gibi düzenli adresimi kontrol eden insanlar. Bakalım şimdi nasıl olacak senin için. Sana son kez güvendiğim için özür dilerim…
Farkın olmadığını, hatta vaz geçemediğin alışkanlıkların olduğunu hatırlattın için teşekkür ederim. Merak etme senin öğrendiğin bir user bir userdir mantığını ben sohbet ederiz den öğrenmedim.

Hep Sohbet

Hep Sohbet

Hep sohbet

Kına dağıtıcam karar aldım hepsohbet diyenlere. O kadar yorduki beni burada insanlar. Sohbet ederiz derken ben kendimi yıpratmışım. İnsanlara değer verip münasip yerlerini kaldırmışım.

Her insan aslında hem iyidir, hem kötü. Nasıl olduğuna gelirsek. Ister şehirler arası sohbet hayatında ister reel sohbet hayatında farketmez.
Dört dörtluk insan bile bir anda canavarlaşabilir. Örneğin  birbirimize öyle birşey yaparız ki, birbirimizi saniyede canavar eder.
Yada öyle birşey yaparız ki, Ben onun bazen sözlerimi övgüye çevirmesine kızarım. Oda mesela benim hep birşeyleri bilerek yaptığımı sanır.

Sabah olur o her sabah olduğu gibi günaydın der. Bende cevaplarim.
Bunu seviyorum. Çünkü ben onu seviyorum. Nickini seviyorum. Adını seviyorum. Illaki ona ait olan herşeyi seviyorum. Zaman zaman kızmıyorum desem de yalan olur. : )
Çok konuştum yeniden o halde sözleri bağlayalım. Nasıl bağlayalım bugünlük hoşçakalın diyerek. Görüşmek ümidiyle…

Hep Sohbet

Hep Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
526 okuma
17 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?