Özlemsohbet

özlemsohbet

Özlemsohbet sizin için nasıl güzel? Benim için özlem sohbet özlediğimle ettiğim sohbet ile güzel olur. Herkesin bir beklentisi vardır. Yoksa amac ne sohbet sunucuları içinde.
Ya moral bozukluğu vardır düzelmesi gereken yada reel sohbet hayatında bir eksiklik. Evet kabul irc sohbet bir bağımlılık. Lakin bağımlı hal almadan seni sanal sohbet hayatına iten nedir?
Bunu ister bir psikiyatriste danışın size soracağı sorular aşikar. Peki sanal sohbet hayatını bırakmış birisi neden geri döner?
Gelin bunun cevabını sanal sohbet bırakıp geri irc sohbet sunucularına dönenlerden alalım.

Özlemsohbet

Bugün özlem sohbet ile konumuz çocuklarımıza verdiğimiz eğitim. Gerekse okullarda aldıkları bilgi eğitimi gerekse evlerde bizlerden aldıkları eğitim.
Çocuklar nasıl bir ortamda yetişirse öyle bireyler halini alırlar. Körle yatan şaşı kalkar hesabı…
Aile içi geçimsizlik yaşayan çocuklar öyle olduklarını kabul etmeselerde. Aslında gördüklerini işlerler. Lakin karşıdaki kadın onun annesi değildir.
Demem oki şiddetli geçimsizlik sebebi varsa ailesiyle çocuklarınız arasında suçlu aramayın. Suçlu ve sebebi sizsiniz. O çocuğa ne verdinki ne bekliyorsun. O çocuğa insanların hayatını zorlaştırmayı, geçinme problemini vaktiyle sen aşıladın.
Zor durumda olan ve hastalık taşıyan yavrular hariç. Hırsızlık mı etti? Sen onun önünde bir kereden birşey olmaz diyerek harama el uzattınsa. Isteyerek yada istemeyerek farketmez. Şimdi bir kez daha düşünün. Suçlu kim?
Biz ebeveynler mi yoksa günahsız dünya ya gelen yavrular mı?
Özlem sohbet ile aksini düşünen paylaşabilir bizimle.

özlemsohbet

özlemsohbet

İrc sohbet

Evet sevgili irc sohbet sunucuları arayan dostlar. Gelelim okullarda alınan eğitimlere. Neden önemli bilhassa ilk dört senesi. Aslında önceden bizim zamanımızda beş seneydi ilkokul. Şimdi 4+4+4 sisteme geçiş yapıldı.
Çocuk ilk zihninde ne kadar beslenirse o kadar iyi olur yani matematik, türkçe, ingilizce ne kadar güzel öğretilip aşılanırsa o kadar başarılı olur.
Anlayacağınız elbette her yıl önemli lakin ilkokulda ilk ögretmeni daha önemli. Okulu sever, dersi sever, öğretmeni severse eğitimi sever.
 Reel sohbet hayatı gerçekleri zaman zaman zor kabul edilsede böyle. Benim kızım asabiyse sebebi ben! Suçlu aramıyorum lakin elbette bazen hayat şartları size tokat atarken sizde o yavrunuzu farkında olmadan sarsarsınız.
Sanal sohbet etmeyi bile size sevdiren bir sebep yokmu mesela.
Uzun lafın kısası suçlu aramak değil amacımız. Belki birileri okurda farkında olmadığı yanlışı farkeder diye çabamız.
Şimdilik hoşçakalın. Bir daha ki makalemizde görüşmek ümidiyle.

özlemsohbet

özlemsohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
690 okuma
16 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?