Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz den sohbet iyi ailesiyle güzel bir selam ile cümlelerimize başlıyoruz. Az evvel sizlerle cici sohbet chat adresinden aynı makale ismi ile bir paylaşımda bulundum.
Bu yazımız sonrası ona da bir göz atmak için bu alanı lütfen tıklayınız.
Her konuma merhaba diye başlayarak sizleri sıkıyorum belkide.
Lakin alışkanlıklar her daim sanal da olsa devam ediyor.

Biz bu sohbet sitesi içinde gün geldi birlikte ağladık, birlikte sevincimizi paylaştık, güldük, eğlendik en önemlisi aile sohbet ile aile olduk. Haber sohbet ile günümüz olaylarını konustuk. Gündem sohbet ile gündeme damga vuran herşeye bir haber olmaya ve haberdar etmeye çalıştık. Bir chat sitesi içinde bunlar olurmu demeyin. Isterse herşey olabilir bu sohbette.
Önemli olan birşeyi istemektir. Öyle eksildikki hayatımız da yaşarken bize dokunabilecek herşeyi yok ettik bir bir. Peki şimdi, şimdi ne olacak?

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Konumuzdan fazlasıyla uzaklaştık. Haber sohbet diyerek gündem sohbet diyerek geçmiş günlerimizi hatırladık. Şimdi kim bilir bu sohbette bizim son diye nokta koyduğumuz cümleye belkide başkaları ilk diye başlayacak. Chat sitesi içinde herşey her zaman mümkün diye boşuna demiyoruz. Bu günlerde aile sohbet sitemde aklıma gelen başıma geliyor, keşke gönlümden geçen yanıma gelse.
Olmaz demeyin reel sohbet sitesi burası sanal sohbetinizi reel sohbete çevirebilirsiniz. Hepimizin yıllar öncesini bildiğimiz gibi şimdi eskisi kadar güven duygusu herkesi cezbetmesede, sizler sanal sohbet ile hayallerinizi belki gerçek yapabilirsiniz. Bazen size birşeyler vay be dedirte bilir. Ben yanıltmalar gecirsemde, tek satırlık adamları nasıl roman yaptığıma şaşırsamda hala inancımı kaybettirmeyenler var sağolsun.

Fakat biz insan oğlu burada günahlarımız ile övünüyoruz. Sevaplarımız ile alay ediyoruz. Şeytan yüreğimiz de tavaf ediyor haberimiz olmuyor. Neden bu şekilde tabir ettiğime gelince.
Avuç dolusu gözyaşı ile yıkanmış biriyim ben. Bu sohbet sitesinde kucak dolusu hoşçakallara ev sahipliği yapan. Bazen farkında olmadan neyine baglandimki ben bu chat sitesi içinde bu insanın dediğiniz olmuyor mu? Bana bakmayan gözlerine mi? Yoksa benim olmayan kalbine mi diyorsun.

Neyse fazla uzattım konuyu sizlerin bildiginiz tüm sanal sohbet sitelerini unutturmak için elit ve kaliteli sohbet icin sohbet iyi sizlerle…

Sohbetteyiz

Sohbetteyiz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
987 okuma
20 Aralık, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Biz sohbetiyi.org da sohbetteyiz ya siz neredesiniz? Reel sohbet, haber sohbet, kaliteli sohbet, sohbetin kalbi, sohbet, chat, muhabbet, adina hersey burada…

  • Haber sohbet kaliteli sohbet rakipsiz sohbet tek adresi denilince sohbetiyi.org gelir akla doyumsuz sohbetiyle hep 1 adım önde ister sohbet et ister oyun oyna secmini sen yap profosyonel ve değerli ekibiyle birbirinden değerli kullanıcıları ile sohbetiyi.org sizleri bekliyor biz sohbetiyi.orgda sohbetteyiz siz nerdesiniz hadi bekliyoruz..

  • […] BasKaN : Haber sohbet kaliteli sohbet rakipsiz sohbet tek adresi denilince sohbetiyi.org gelir akla… […]

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?