Eğlenceli sohbet

Eğlenceli sohbet

Eğlenceli sohbet sitesi arayışına son! Şimdi sizler için makara sohbet şamata sohbet edasında bir adresle karşınıza çıkıyoruz. Herkes günün stresini atabilecek bir adres arayışı içersinde. Bizler de düşündük hepimiz gırgır şamata sohbet seven insanlarız. Anlayışlı güler yüzlü kadromuz ile birlikte is başındayız. Sizlerin makara sohbet edebilmesini sağlamak için sağ duyulu olmaya çalışıyor sizlerin yerine kendimizi koyuyoruz. Herşey herkesin başına gelebiliyor. Bazen yapmam dediğimiz çoğu şeyin tam ortasında buluyoruz kendimizi.
O yüzden ne insanları yargılamak nede haklarında yorum yapmak bizlere yakışmaz diye düşünerek davranıyoruz. Sizleri de bizimle birlikte anlayışlı olmak için davet ediyoruz.

Mesela ben kendimi düşünmediğim için anlayışlı olabildiğimi düşünüyorum. Biz burada hoşgörü ve olgunluğun ayrılmaz bir ikili olabildiğine inandık. Çünkü biri yoksa digeride var olmuyor.

Eğlenceli sohbet

Ünlü edebiyatçı, politikacı ve ressam Goethe nin de dediği gibi; Hoşgörü; her türlü güçte ve yetenek te kendini gösteren barışın tek sağlayıcısıdır. Başarmak için illa anlayış mı lazım diye düşünüyorsanız benim için gerekli olduğunu bilin yeter. Ben kişiyle sohbet ederken onu eleştirmekten çok onun vaktinde neler yaşadığını düşünürüm. Elbette koz bilen yok demiyorum. Lakin o koz bilecek diye kendi davranışından ödün vermeyen biriyim. Şimdi biraz kafa dağıtmanin tam zamanı! Eğlenmek için, makara, gırgır için en önemlisi kendini belkide toparlamak için o zaman ne diyoruz sohbet iyi ile iyi sohbetler diliyoruz.

Şamata

Şamatanın anlamı gürültü patırtıdır aslında ama gırgır şamata kahkaha dendiği zaman anlamı çok çok değişiyor.
Burada tesadüflere ihtiyaç var zamansız, plansız gelen güzellik olarak. Ben en çok en kötü anımda bile gülümserim. Gülümserimki hem düşmanıma inat hemde hayata inat olsun diye.
Bazen sevmiyorum saatin sesini, akmasın zaman dursun istiyorum. Herşeyin bir evveli vede sonrası var derler, bazen doğru bazen yalan diyorum. Mesela bende  sonrasının olmayacağına inanıyorum.
Yine başlamayayım geçmis konulara ağzım o konuda açılınca kapanmak bilmiyor. Şamata sohbet, makara sohbet simdi hepsi bir arada sohbet iyi de. Iyi sohbetler..

Saygılarımla Liva

Eğlenceli sohbet

Eğlenceli sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
693 okuma
14 Aralık, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Hayata inat gülümsetebilen muhabbetleri yapildigi sunucumuza herkesi bekleriz.

  • Girgir Şamata diyince akla gelen adreslerden Sohbetiyi.Org çünkü ben oradayim:D sende kimsin be adam diyenleri duyar gibi oldum bendeniz ImmortaL eheuheuehu

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?