Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi ne hos biryerdir ki aile gibi birbirini seven insanlar bulunuyor. Şimdi sizlere o adresten hoş bir merhaba ile söze başlamak istiyorum.

Ardı arkası kesilmeyen dedikodu bitmesede, sizlerde gelip göreceksiniz ki burası aile sohbet samimiyetinde bir ortam. Illa ki yok demiyoruz hatalarımız bizlerinde vardır, hatasız kul olmaz nihayetinde bizleri de Allah yarattı. Sohbetinkalbinde sizlerde kaliteli sohbet edebilirsiniz.

Peki neden bu online chat adresi? Diğer adreslerden farkı nedir diyorsunuz elbette. Farkımız başta adlarımız sohbet iyi cici sohbet ve masal sohbet isimleriyle.

Sohbetin kalbi

Sohbetin en güzelini en neşeli chat halini iyi sohbet adresinde sohbetiyi de sizler için var ettik. Sonra masal gibi bir sohbet sitesi olsun dedik, masallar diyarında huzuru, iyiliği, sevgiyi ve saygıyı aldık bu adreslerde ilke edindirdik. Son olarak da cicili bicili sohbet ile en kaliteli sohbet sizinle birlikte olsun diye sizlere cici sohbet adresini aldık. Tercih sizin hangi adresten istersen o adresten girin.

Deli dolu ama kalbi fevkalade insanlar var sitede örneğin; Xparmix yada, sabit her konuda duruşunu ve sakinligini koruyabilen ImmortaL tabiki, birde birazcık meraklı ama yüreği güzel Hafsa ismi gibi alımlı mı kendisi bilemem ama, huyunun alımlı olduğunu düşünüyorum. BasKaN da unutmamak lazım hep sohbetin bitmiş haline yetişir ekmek parası el mecbur çalışmak gerek elbette. Güvenliğimizi korumak için elinden geleni yapıyor.

Aslında hanımağa demis ki Xparmix e sizler gibi kimler geldi kimler geçti ben gelsem hayır demez diye. Derim hanımağa emin ol hayır derim bir insana üç kez şans veririm. Allahın hakkını tükettiği zaman ben yol veririm. Xparmix ve ImmortaL a gelince kusura bakmasın kimse bana sanal aleminin tamamını verseler, bir Xparmix yada bir ImmortaL yada bir kez daha anicam edemez. Bilmem anlata bildimmi? Anlayan anladi bence. : )

Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi

Online chat

Dilerim bu adreste online chat yaparken, kendinizi nimetten sayacağınızda bir kez daha düşünürsünüz. Zira bu adreste aile olabilmek herkesin harcı degildir!
Herkes bir Hafsa bir BasKaN yerini alamaz ki, yanımızda alamayacakları barındırmadık.

Sizlerde en kaliteli sohbet için zaman kaybetmeyi bırakın. Sunucu sunucu gezmek yerine eger ki bende bu aileye layık bir fert olabilirim diyorsaniz http://Www.sohbetiyi.orga gelin.

Sohbetin kalbi

Sohbetin kalbi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
664 okuma
27 Kasım, 2018

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Yine güzel bir makale Liva eline emegine saglik. Aile gibi mekan da sohbetin kalbi sohbetiyi.org da bulusalim..

  • useriyle yetkilisiyle sunucu sahibiyle sohbetin kalbini olusturmaya aramıızda sevgi yumağı olusturmaya devam ediyoruz sizde katılın aramıza sohbetin kalbi ile olusmuş sevgi yumağında yerinizi alın

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?