Sohbetin adı

Sohbetin adı

Sohbetin adı nedir sizin kalbinizde? Herkes bir sohbet adı taşır belkide yüreğinde. Benim sohbetimin adı sohbetiyi. Aslından uzunca zamandır erteledim sanırım weblerime yazmayı. Oysaki ne cok seviyordum bebek gibi beslemeyi onları. Ne reel hayatımda nede sanal hayatımda problem bitmeyince yazamadım sanırım. Olsun geç olsun da güç olmasın demişler.

Burada her sohbet edilebilir. Günü gelir Müge Anlı dan tatlı sert muhabeti olur. Vakti gelir güncel sohbet ile herşey mümkün olur. Genel sohbet odalarında en kaliteli sohbeti yaparken en güzel oyunları oynaya bilirsiniz

Biz burada her konudan bahsettik online sohbet için, şehirler arası sohbet için, yazılı sohbet de anlaşılan yanlışlıklar için aklınıza gelen bir sürü genel sohbet ettik. Bizler bir chatkurdu olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Siz yeterki sohbet yap diyin sohbetiyi ye gelin.

Sohbetin adı

Ben sohbetimin adı ile ögrendim ki; insanların mutluluk yada mutsuzluklari, kaderlerini yanında karakterlerinde eseriymiş. Ben her zaman gülümsüyorum aslında bur da. Neden mi?

Çünkü: biliyorum ki gülümsemek; dostlarıma karşı sunduğum en iyi ikramım benim , dusmanlarıma karşıda en asil darbe. Işte sırf bu yuzden hep mutlu mesut sanırlar. : )

Kaliteli sohbet etmek için, kendimizi başkalarına atlatma çabasına gerek yok. Herkes kimliğini cuzdanda, kişiliğini ise  benliği ile gosterir.

Sohbetin adı

Sohbetin adı

Genel sohbet

Onca yıl geçirmiş olmama rağmen hic bu kadar sanal dünya da insanlara öfkelendigimi bilmiyorum. Bu sene rekor kırdım, sıkıldım, yoruldum. Demekki başka başka bağımlılık lazimmis degilmi. Belkide genel sohbet anlayışım değişti. Bağımlılık olmaktan   çıktı.

Neyse dememiz o ki, online sohbet için sohbet kurdu olmaya gerek yokki şimdi herşey olagandan kolay yapılıyor.

Eskidenmis o uğraşmak. Ister mobil uygulama ile ister telinizin webinde ister bilgisayardan mirc ile isterseniz uygulamasiz hemen www.Sohbetiyi.org yazin zaman kaybetme derdinize son verin.

Geçenlerde bir yerde okumuştum.

Bitti dediği anda yeniden başlarmış insan hayatında. Başka yerde başka şekilde başka hayatlarla: mutsuz, tedirgin ama yeniden… Ve bitti dediğinde durduğu zannettiği her şey; yeniden yepyeni güzellikler için çarpmaya devam edermiş, yani nefes alıyorsa insan umut var demekmiş…

Sizlerde umudumuzu kaybetmeyin.

Sohbetin adı

Sohbetin adı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
595 okuma
22 Mart, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?