Sohbete hasret kalanlar

Sohbete hasret kalanlar icin son derece elit insanlarin bir araya gelerek saygı ve sevgi çerçevesi içersinde, iyi sohbet edebilmeleri icin tüm özel bilgilerinizi koruma altına alarak ve ayriyeten en seviyeli sohbet sitesi sohbetiyi.org sizler icin var. Ortalama birbuçuk aydir online sohbet hizmeti vermemize rağmen suan google da cok guzel yerlerdeyiz.

Sohbete hasret kalanlar

Evet evlerinde sohbet edemeyen evli, bekar, kadın, erkek kim varsa herkes için tatlı sohbet etsin diye, gerekse sunucu sahiplerimiz ile gerekse uzman iyifm dj ekibimiz ile gerekirsede servis adminlerimiz ile sizler için son derece güvenilir sohbet chat odalarını siz sohbete hasret kalanlar icin daha nezih ortamda sohbet etsin diye destekliyoruz.

Bir fincan kahveye, saklanmış sohbet, gel beraber içelim, diller konuşsun. Nefreti yok ettik, sevgi müebbet, diller yorulursa, kalpler konuşsun. Diyoruz siz hasret sohbeti yapmak icin gelenlere hg niz diyoruz. Aramiza gelmeniz icin www.sohbetiyi.org adımız namımız!  Sohbet iyi yada iyi sohbet sizler icin var oldu.

Hasret sohbet odaları

Sohbete hasret kalanlar

Hasret sohbet odaları hasretinizi gidermek için birebir. Dost mu? Aşk mı? Karar sizin, sohbet secimi sizin, bize sadece destek dusuyor.

Ben örneğin Yay burcuyum ne derler bilirmisiniz? Yay’ın sohbetine doyum olmaz. Ne sohbetine ne de Yay’a doyarsın. Onlar her şeyiyle iyi insanlardır. Ve bağımlılık yaparlar…

Biraz ego diyeceksiniz ama sohbetiyi.org un sahibi bağımlılık yaparsa sohbet kanalını siz düşünün.. Dostlar ile yapılan sohbetten sevimli bir hareket yoktur. Dostların ayrılığı kadar da gam ve keder veren şey yoktur. Sizlerde dost olun bizlere elimizi uzattık sizlerde geri çevirmek yerine bizimle sohbetiyi.org adresinde el ele ayni yolda yürüyelim. Kıskanılıyorsan çok güzelsin, dedikodun yapılıyorsa çok ileridesin demektir. Bizler kimsenin emegine goz koymadık Hiçbir şey de gözümüz yok.. Allah, karşımıza hayırlısını çıkartsın yeter ! Benim ve sevgili sohbet iyi ailemizin destegiyle bizler her daim aileyiz sizlerde aile sohbeti istiyorsanız guvenmek istiyorsanız biz www.sohbetiyi.org dayiz sizde buyrun aile olalim.
Son olarak Kahvede içeriz çayımızı 3 şeker olmaz bizde delikanlı 2 şekeri atarız tavşan kanı çayımıza sohbet ederiz. Hep birlikte sohbetimiz şahane cayimiz kahvemiz bahane olsun.

 

Hasret sohbet odaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.020 okuma
16 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?