Bingol sohbet odaları

Bingol sohbet odaları sizin icin kullanışlı temasi ile en populer iyi sohbet sitesi dir.

Eğlencenin limitsiz mekanı olan sohbetiyi.org sizler için Bingol sohbet odaları ni sıcacık bir sohbet sitesi haline getirdi. Huzurlu sohbetleri ve gerçek kişilerle sizler için Türküyenin en büyük sohbet chat sitesi olmayı amacladik.

 

Bingol sohbet odaları

 

Sohbetimiz masal gibi huzur verici,  seviyeli sohbet odaları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bingöl sohbet odaları online chat, sohbet kanallarında Bingöl ilinden olan kullanıcılar ile tanışıp sohbet etmeniz için aktif ettik.

 

Türkiye’nin en çok sevilen sohbet sitesinde artık Bingöl sohbet, Bingöl chat odaları sohbetiyi.org da açılmıştır.

 

Biz Bingöl’de küçük evlere büyük hayaler sığdırırdık. Sevgili dostlarımız Doğu Anadolu bölgesi illerimizden Bingöl doğal güzellikleri ve cana yakın insanları ile tanınır.

Bingöl’ün Suyu serttir insani merttir!

 

Bingölün nesi meşhur?

 

Öncelikle yemeklerine deginmek istiyorum ben sevmesemde bingöl lu dostlarımız tutkunudur. Örneğin, Gömme yada bir ayran çorbası, mastuva, tutmaç çorbası, sorina pel, keldoş ne garip isimler degilmi?

 

Yöre ürünlerine dayanan Bingöl mutfağında yemeklerin çoğu bulgur, ayran, süt, et, çökelek ve yenilebilir bitkilerden yapılmaktadır.

 

Bingöl de neresi gezilir?

Aşk bir Bingöl’lünün hayata itirazı gibidir…! Susarsa çatışma, Konuşursa savaş, Yazarsa desan, Severse devrim olur. Derler Bingöllü sohbet edenler.

 

Neresi gezilir bildigim.kadarıyla Yüzenada: Karaya Bağlantısı Olmayan, Su Yüzeyinde Serbest Halde Bulunan Adalardır. Çir şelalesi, Kral kızı kalesi, Buban bacaları, Vank kilisesi, kığı kalesi, zağ mağarası, termalleri gibi gezilip görülecek fazla yeri olmasada yok denilmeyecek kadar mevcut.

Bingol sohbet odaları www.sohbetiyi.org adresinde

Kıza gümüş takılmaz, Erkeğe hava atılmaz, Bingöl’lüyüz biz kardaş, Bize şekil yapılmaz! Diyen chat sitesi arayan bingöl dostlarını sohbet sitemize bekliyoruz.

Bingöl sohbet

Chat Sohbet platformumuz tamamen bedava ücretsizdir, yaşınıza, ilgi alanlarınıza, sosyal statünüze uygun kişiler ile tanışabilir ve keyifli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz…

Birbirlerini tanımayan kişiler bu siteler sayesinde birbirleri ile tanışmaya başladı. Dertlerini, sevinçlerini paylaşmanın bir yolu oldu bu sohbet siteleri.

Odalarımızda dilediğinizce sohbet edebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Simdi sohbetinizin yeni adresi sohbetiyi.org haydi gec kalmadan sende gel. 😉

Sohbetiyi.org Saygılarımızla

Bingöl sohbet odaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
967 okuma
14 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Barış(orduevi41)

    Her Memleketli,Her Yaştan(18 ve üzeri) :)) , Her Cinsiyetten,Her Türlü Meslek Gruplarından Güzel Saygı Değer Sevgili Chat,Sohbet,İrc Ortamı Seven Tutkunu Olan Sevgili Arkadaşlar Kapımız Her Zaman Açık Aramızda Sizleri de Görmekten Mutluluk Duyarız 🙂 Sonu Biraz Düğün Davetiyesi Gibi Oldu :)) . Sohbetiyi Ailesi ve Bu Makele Yazarına Teşekkürler Emeğinize Sağlık Efenim.

  • Aynn barış katılıyorum deddiklerine 🙂 bende bu sohbetiyi.org yapımcılarına teşekkürlerimi bir borç bilir ve güzel günlerinizin devamını dilerim..

  • Bingolun gercekten insani mert. Gorev arkadaslarimdan biliyorum…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?