Sohbetci

Sohbetiyi.org sohbetci

Sohbetci dostlar öncelikle tüm kardeşlerimize selamun aleyküm.
Bir selam bin tane bela savarmış, bende o belaları savmak istedim .

Sohbetci

Ben sohbetiyi.org sohbet odasından sohbetçilerden Zehra.
Şimdi diyorsunuz ki neden böyle bir makale yazıyorum. Elbette sohbetçi dostlarım isteği üzerine bende yazmayı denemek istedim. Olur mu olmaz mı bende bilmiyorum. İlk yazışım belkide son olacaktır. Amacımız sohbetiyi.org sohbet sitesini siz sevgili sohbetçilere tanıtmakmış.
Aynı zamanda muhtemelen fazladan sohbetçi kazanmak.
Şimdi belki diyorsunuz ki;
Allahım yarabbim askerlerimiz kırılmış geçmiş kendinden an ve an sehitlerimiz mevcut bizlerde şehit ailelerimize sohbet ekibi olarak Allahtan sabır dilerken dualarımız Türk askerlerimiz ile
sehitlerimize, elbette hiç değilse yasinler, tebarekeler, ammeler bağış ediyor ve rabbim rahmet eylesin demekten başka birşey yapamıyoruz.
Herşeye rağmen acımız büyük ama el mecbur yaşıyoruz.
Bizler de bu büyük acıları asker sohbet odasında sohbetiyi.org da paylaşıyoruz.

Ooo siz hala gelmediniz mi ?

SOHBETTE HABER

Bizler sohbetçi olarak elbette an ve an haberlerimizi takip ediyoruz .
Öğrencilerimiz yurtlarında bile şiddete maruz kalırken bizler vicdanen elbette yoruluyoruz.
Yavrularımız adına elbette uzuluyoruz. Sohbette haber diye ben buna diyorum. Öğrenci sohbet odalarında okudum.
Dün sabah ben bir öğrencimizin yine bir yurt sakini tarafından şiddete maruz kaldığını.
Ama güzel haberler de duydum , mesela ;Karamela’mıydı ismini tam hatırlamadım hayvanlar güzel varlık ama nedense türkiyemizde kötü haberler tecavüzler, savaşlar, trafik kazaları, katiller şiddet haber diye anlayış hüzün olmuş.
Bizler Türkiye sohbetçileri olarak bence dur diyebiliriz. Bu anlayış şekline Haklı ve gururlu Türk gençlerimiz biliyorum biraz yersiz bu gündem arasında yazılarım.
Fakat sizlerde nefes almak için , en azından ben gibi gündeme ara vermek için yada sohbetimiz haber olması için emin olun. Sizlere ve bana tek adres mevcut.
Sizleri anlayacak , sizlere kucak açacak insanlar www.sohbetiyi.org da sizleri sohbet için beklemekte.
Haydi sohbetçi sende katıl Sohbetimiz şen olsun ….

Sohbetci ye sende katil

Burada beraberce sohbet ediyoruz. Ağaçların gölgelediği bir yolda yürüyoruz ve kuşlar ötüyor;birlikte oturup karmaşık olan var olma sorunu üzerine konuşuyoruz. Herhangi bir konuda birbirimizi ikna etmeye çalışmıyor,birbirimizi inandırmaya uğraşmıyor,kendi fikirlerimizde,önyargılarımızda ısrar etmiyoruz;aksine,çevremizdeki ve içimizdeki dünyaya hep birlikte bir göz atıyoruz www.sohbetiyi.org da.

Zehra

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
961 okuma
27 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Sohbetci deyince akla gelen bence. Sohbetlerimizde kimi zaman yaşadığımız sessizliklerdir ve duraklamalardan rahatsız olmak yerine onları kabullenmeliyiz. Böylece sohbetin özgürce ilerlemesini ve her iki tarafın da iç dünyasının derinliklerine temas etmesini sağlamış oluruz. Bir sohbetci olarak her zaman ilgi beklediğimi soluyor dostlar. Arada izin verin nefes alsın sohbetci ler. 😛

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?