Sohbet yeri

Sohbet yeri

 

Sohbet yeri adresinde bugüne kadar beynin seni kontrol ettiyse, şimdi kontrolu eline alma zamanı. Sohbet yerinde otobüsün direksiyonuna geçsen bundan sonra reel sohbet ve sanal sohbet hayatında nasıl değişiklikler olacak tahmin edebiliyor musunuz?

Bugün ışık saçan bir enerjiyle çıkıyoruz karşınıza. Zihninizi meşgul eden seylerden sıyrılın. Etrafında dolaşan sis bulutlarını aşıp geldik karşınıza.

Evet gerçekler her yerde acıdır. Online sohbet ederken bile farklı değil acının hissedilişi. Acılarsa incitir.

Tamda hayatın yoluna girdiğini düşündüğünüz an. Herşeyi yeniden alt üst eden bir haber yada eski bir şapkadan çıkan yürek acıtan bir mektup. Sizi yeniden dertleşmek arzusu ile birlikte online sohbet adresine yeniden itebilir.

Sohbet yeri

Bir son bahar gününde sır dolu perdelerin ardından yağmurları izlediniz mi?  Reel sohbet hayatınızda öğrendiklerinizi kabul edebildiniz mi? Kabul etseniz bile sindire bildiniz mi? Ben senelerdir ne sanal sohbet nede reel sohbet hayatımda sindiremedim gördüklerimi ve duyduklarımı. Her defasinda sevdigimi kaybettim bir kez daha acıyla. Tam bu kez ben bıraktım gitsin diye. Ama yurek bırakmıyor. Bazen insanların birşeyleri kabul edebilmesi, bir megakentten bir baska megakente savrulmasından çok daha zordur.

Sohbet yeri

Sohbet yeri

Aşkın sohbeti

Gözlerimi kapatıp açtım chat siteleri içinde…
Ve sen yoktun…
Şimdi nerdesin?  En büyük korkularıyla her defasında yüzleşen ben. Chat siteleri içinde değişmedi yüzleşmelerim. Ne reel sohbet ne sanal sohbet ikisinde de mi kader yüzüme gülmedi.
Ben hep aşık bir kadınım. Galiba aşka aşıgım. Aşkımdan online sohbet siteleri içinde bile vaz geçemediğime göre. Ama bu kez aşkımı farkedişim çok geç olmuştuya hep onun cezasını çekiyorum.
 Aşkın sohbeti mi olur demeyin. Bakın oluyor işte…
Bir seçenek olduğumu farketmek, aşık olunan değilde, o hissin denek olarak kullanıldığı bir yürek olmak acıttı canımı. Ona sorsam o hep yok hayır yada hep aynı odun halinde devam.
Neyse fazla yazdım gene galiba aşkın sohbeti gene geldi benim sevdama.
Sizlerede uzak değil aşkın sohbeti işte tamda burada online sohbet ile.
 Chat siteleri dolaşmaya gerek yok. Aradığını işte buldun…

Sohbet yeri

Sohbet yeri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
783 okuma
21 Nisan, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?