Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet userleri mutlu mesut ve kaliteli sohbet edebilsinler diye kurduk bizler bu adresi. O halde herkese mutlusohbet den merhaba!
Sizlerde evrene biraz zaman tanıyın ki karşınıza yep yeni güzellikler çıkarta bilsin.  Belki bugünlerde fazla aceleci davranıyor yada hevesinizin hızına fazla kapılıyor olabilirsiniz. Neyin hevesi diye mi soruyorsunuz?
Elbetteki seviyeli sohbet ve kaliteli sohbet hevesi. Simdilerde böyle bir yer bulmak fazlasiyla zor zaten. Bulduğunuzu düşünüyorsanız sakın o adresi kaybetmeyin.
Belkide mutlusohbet ile baslar hayalini kurdugunuz muhabbetler.

Mutluluk cok uzakmi geliyor sizlere, suan inanın banada öyle geliyor. Ama bir yol var biliyorum, çok yakın lakin gururdan ele alamıyorum. Duyacağım sorular var çünkü biliyorum. Şimdilik herseye bir cevap hazırlamaya çalışıyorum. Migren bulantısını ve sebebini çözdüm bu sayede. Aşırı stres sebebiyle, insanın kendi sorularına bile cevap ararken, içinden konusması ve olusturdugu vesveseler dahada stresin artmasina sebep oldugundan mide asidik bir salgı sağlıyor. Bu asidik salgı midenin bulantı ve sebebsiz gaz oluşumu oluyor.
Her kötü şeyin bir ders olduğunu unutmamak lazım. Buda bana bir ders aslında.

Mutlu sohbet

Konu nerden nereye geldi diyorsunuz sanırım haklısınız. Lakin insanın hersey adına korkuları oluyor. Ne için bu korkular, peki ya değer mi diye düşünmeden de edemiyor. Bazen seviyeli sohbet ile atmaya çalışıyor. Peki bir çare oluyor mu kaliteli sohbet için sizce? Aslında olmasada reel sohbet hayatını anlık unutturuyor.
Evet sevgili sohbet sevenlerim. Belkide zaman zaman yazılarımda bunaltıyorum sizleride. Uzun zamandır bende herkes gibi maddiyat konusunda planlar içersindeyim ne malum belkide cok özlersiniz yazılarımı.

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Chat siteleri

Chat siteleri için aslında bir çok değişik düşünce mevcut. Bazen gömenler bazen övenler var. Peki benim ne düşündüğümü merak edenler için söylüyorum. Zaman zaman övüyorum. Lakin överkende gömüyorum. Sanalda kendini benliğini yitirmişleri gömerken, hala kendi benliğini korumaya başaranları ise övüyorum. Reel sohbet hayatını farksızca seviyeli ve kaliteli sohbet şekli olarak buraya taşıyan herkese teşekkur ederim.
Sevgili sohbet severler bu makalemize son verirken, reel sohbet chat sitelerinde mümkün olduğunu unutmayın.

Mutlu sohbet

Mutlu sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
595 okuma
6 Nisan, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?