Sohbet yap

Sohbet yap

Sohbet yap Sohbet sunucuları herkese merhaba diyerek sözlerine bir kez daha başlıyor. Sohbet yapmak kadar güzel ve eğlenceli ne var sizce başka su hayatta? Herşeyin başı aradaki sohbetdir. Bir çocuğa bile sohbette önce konuşmayı ögretirsiniz. Sonra nerede susması gerektiğini. Ama sohbette bile olsada aşk için her yerde fedakarlık lazım.
Kendimden biliyorum, aşk ve gurur bir arada yürümüyor mesela, ya aşkın için gururunu yada gurur için aşkından vaz geçiyorsun. Ben aylardır gururumdan vaz geçtim. Neden dediniz kendinizce düşündüğünüz aşikar.

Biliyor musunuz, insan parasını kaybederse fakir hisseder. Fakir ise özgürlüğü elinden alınınca kendini esir, peki aşkını kaybedince nasıl hisseder ve ne yaşarmış insan? Benim gibi şair olurmuş. : )
Sonra her makalede bile şairana yazıları olurmuş. Ama biz sohbetyap sohbet adresi nde kalanı layıkıyla ağırlamayıda bildik, gideni hakkıyla uğurlamayıda biliyoruz.

Sohbet yap

Sohbet yap

Sohbet yap

Bizim Sohbetyap sohbet sunucuları nda birbirimize saygımızda asalet vardır. Sevgimiz de şevkat, hoş görümüz de hürmet vardır. Eğer biz susuyorsak onda da bir hikmet vardır. Dostluğumuz da minnet ve aşkımız da sadakat vardır. Sizlerde bu sohbette heyecanınızı kaçırmadan sohbet edebilmek için www.sohbetiyi.org a gelin.

Önce umut verip sonra unut diyen bir sohbet adresi değiliz. Bizler seviyeli sohbet için elit kişilerle sohbet edebilmek için en önemlisi aile olabilmek için var ettik bu sohbet sitesi ni.
Bizler bu sohbet sitesi nde güveni yeniden sizlere verebilirsek en güzel şeyi başarmış oluruz. Ama soyleki; Ağzından bal damlayan arının bile, kıçında iğne var, ne güveni? Diyorsunuz elbette duyar gibiyiz sizleri. Kendinizce haklılıklarınız elbette var. Bizler de seviyeli sohbet ile sizlere herşeyi elit kişilerle sohbet ile saglayacagimiza inanıyoruz.
Sohbetyap simdi sohbetiyi de.
Ama biliyor musunuz bu sohbet adresi nde Seni sevmeyene asla sabır gostermeyiniz. Çünkü sabrınızın adı yüzsüz ithamıyla anılır, fedakârlığın adı eziklik, sevginin adı ise kişiliksizlik olur.
Ama sizin de yazarken bile özleyebileceğiniz birisi elbette bu sohbet sitesi nde olur.
OZaman ne diyoruz seviyeli sohbet elit kişilerle sohbet ile olur. Sizde zaman kaybetmeden simdi aramıza katilin.

Sohbet yap

Sohbet yap

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
805 okuma
21 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?