Sevda sohbet

Sevda sohbet

Sevda sohbet odaları kalp kalbe gelmiş insanların, bir araya yüz yüze gelmese de, elleri kavuşmasada gönüllerin kavuştuğu birçok aşka ev sahipliği yaptı.
En seviyeli sohbet en kaliteli sohbet adresi şimdi www.sohbetiyi.org da. Kim demiş aşk olmaz diye? Ne gönül ferman dinler, nede kalp fermana hükmeder. Bu gönül hoş sohbet ister kahve bahane. Sizler de hoş sohbet edebilmek için sohbet şahane kahve bahane diyerek sohbetiyi.org adresine gelin.

Sevda sohbet

Sizler de en seviyeli sohbet keyfi ile kayıtsız şartsız, online chat ile sevdalınız ile en kaliteli sohbet edebilirsiniz.
Belki de siz de sevda sohbet odalarında çalışırken, yemek yaparken, istirahat ederken, seyahat ederken, Otobüste, trende, online chat imkanini değerlendirerek sohbet Şahane diyebilirsiniz.
Ya da burası sizin için siyah beyaz bir filmin, tek renkli olan sahnesi olabilir. Kaliteli sohbet adresinde cam kırıkları gibidir bazen kelimeler. İçine dolar insanın, klavyeden çıkmaz, susarsın için acır, yazarsın içini kanatır…

Sevda sohbet

Sevda sohbet

Online chat

Seviyeli sohbet de şöyle bir şey var benim için… Daima hayatta ya da sanal da gerçekleri savunmak! Kimse takdir etmese de vicdana hesap verebilmeli insan bence. Bazen gerçekleri duymaya ihtiyacınız olur. O an belki online chat ile gerçekler size de mümkün olur…
Siz sevgili sevda sohbet odası sakinleri simdi hersey www.sohbetiyi.org da daha güzel!

Bekleyin sakın sizde uzak diye kesmeyin ümidinizi. Ne kadar uzak olursa olsun, hangi engel çıkarsa çıksın, bilinki bir telefon ucunda ya da bir bilgisayar başında sizin duygularınızı acaba gerçek mi dedirtecek. Emin olun birileri inanmayı ona ve güvenmeye çalışmayı boşa çıkartmaz. Biliyorum herkesin sohbette bir mazisi var. Istesem de o sohbette olan maziyi değiştiremeyiz. Ama sizin evin içinde volta attirarak sabahi karşılama garantisini verebiliriz. Özlemenin bazen korkunç sancılı halini yazsın da ne yazarsa yazsın, dediğimiz hallerini sizlere bu adreste bu sohbette garanti ediyoruz. Biraz önce dedim ya Ozlemin Bazen büyük bir sancı olduğunu. Burada tanıdıklarınızla o sancının, bir gülüşü ile nasıl zayıflattığını hemen farkedeceksiniz.
Işte Tam da bu yüzden ya aşk için, yada dostluk için online chat ile birlikte sevda sohbet el ele.

Sevda sohbet

Sevda sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
855 okuma
16 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?