Duygu sohbet


Duygu sohbet odaları nda biz, bizden nefret edenlerden nefret edecek vaktimiz yok. Çünkü biz, aile sohbeti ile birbirine değer verenleri sevmekle meşgulüz. Ben sohbet ederken bile empati yapmayı seviyorum. Şu sanal sohbet de sana aşığım diyenlerin yerine geçip, kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir seçim yapmışlar. Fazla mi bencil oldum dersiniz. Şimdi siz sevgili sohbet sevenler ego dersiniz. Ama hayır duygu sohbet odaları nda ego asla yapmadık. Herkesi eşit tuttuk ve davrandık.

Neden mi öyle düşündüm, çünkü; ben sevince bir başka oluyorum, gözüm başkasını görmüyor, duymuyor. Hani çok fazla var sanal sohbette kimin eli kimin cebinde hesabı. Fakat hatam da yok demiyorum. Bazen iyi niyetli oluşum görüyorum ki yalnış anlaşılıyor. Ama ben sevdiğim zaman, sanal sohbet yada reel sohbet farkı yok. Bendeki kalp aynı giriş tek çıkış tek.
Aslında sanal da kimseye guvenme diyoruz ya o dogru. Fakat yanlış olan, hayatta kimseye güvenmeyeceksin demek. Önemli olan kime “iki defa güveneceğini” hesaplayabilmek.

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Bu adreste bu sohbette Sizi mutlu etmek için her türlü saçmalığı yapan kişiyi asla kaybetmeyin.

Ben bu sohbette, hiç sevmediğim kadar sevdim ve hiç pişman olmadığım kadar pişman oldum.

Duygu sohbet

Ben aslında konuşmanın da bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Ama bazen konuşarak anlatamazsınız kendinizi, iste ozaman susmak en büyük cevap sanal sohbet ve reel sohbetde. Güzel annem bazen derki; Usudugumuzu hissettigimizde camı kapatmak kadar kolay olsaydı keşke, sevilmediğimizi hissettigimizde o kişiye yüreğimizi kapatmak. Haklı guzel annem ama elde olmuyor iste duygu sohbet odaları duygularımızın tefsiri olsun.
Fazla gerçekçi yazacağım şimdi. Bazen aile sohbeti diye düşünüyoruz biz aileyiz diyoruz. Sözüm yanımdaki sandığım birine aslında, neden adam yerine koyduğumuz insanları yerinde bulamıyoruz? Biliyor musunuz bilmem ama bir söz var Baharın gelmesiyle taşlar yeşermez toprak ol ki sende renk renk güller açsın. Ben hep bu sozu insan kavramı için olduğunu düşündüm. Peki sohbet seven dostlar sizce bu sözün anlamı ne?
Cevaplarinizi yorum olarak sayfanın en altına bırakabilirsiniz.

Duygu sohbet

Duygu sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
982 okuma
5 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • NickmiKediYedi

    Sohbet diyince akla gelen şeylerden biride duygu dur bazen sohbet duygu dolu olur. Duygu dolu olan sohbet samimi sohbet tir. Sizde samimi duygu dolu bir sohbet ariyorsaniz Sohbetiyi.ORG a bekliyoruz dostlar…

  • Hepsi iyi Hoşta ben neler döndüğünü çok iyi biliyorum buralarda herkes çıkarı için birini kullanıyor ve işi bitince postaliyor her sözlerinde yalan kokuyor. bitmek bilmeyen bir yalan silsilesi gerçekten de kimin elinde.kimin cebinde değil az kalır buraya.

    • Şimdi sevgili jöle yorumu sadece bizim sitemiz için yaparsanız sevinirim. Çünkü diğer sohbet siteleri bizi bağlamıyor. Iş ona kalırsa bizlerde sohbet siteleri durumlarını elbette biliyoruz. Fakat bu yorum benim sitem içinse kendime hakaret sayarım!

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?