Sohbet Odalari Mobil Sohbet Odalari

Sohbet nedir diye düşündüm bu gece

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. Ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar. Işte sohbet yağmurdan sonra gökkuşağı gibi bircaredir belki arayana, belki de güzel bir dost, yada hic bilemeyiz bir sohbet sitesinden çıkar güzel bir eş.

Bazen ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melek gibi gelir çünkü  chat yaparken oan osaatte cok ihtiyacımız vardir.

Sohbet ederiz cunku HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır, ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dilegiyle  güzel sohbet odasında.

 

Sohbet

Sevgili sohbet seven dostlarımız  Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayatında sohbetin rüzgarları seni ona kavuştursun. Bizim sohbetiyi.org ailemizde şöyle  bir dost mantığı  mevcut.
Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz dar ağacındayken bile ölüme koşup dostumuzu sevmeyi bildik. Yani bu demekki dostlar  biz sohbetimiz sanal diye hiç hir zaman düşünmedik. Değil ordu gerekirse Avrupa da olsun biz dost dedikse mesafe bir saniyelik bizlere.

Denizlerimiz derindir durulmaz, bizim sohbetiyi.org da dostluğumuz ebedidir unutulmaz. Gonullerimiz birdir sehirlerimiz ayri olsada.

Zengin; çok mala sahip olana denmez bizde, zengin kalbi olana denir. Kalb zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında fakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir. Çünkü chat yaparken kalbi olan asla karşısındakini incitecek hal ve tavır sergilemez.

Gelin dostlar hep birlik sohbet edelim, Bizim sohbetimizdeki Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.
Biz din,  dil, ırk, ayrımı yapmıyoruz. Mevlana gibi ne olursan ol gel diyoruz…

Www.Sohbetiyi.org adresinde biz Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalı görüntülerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın diyen herkese aile sevkatiyle açtık kucağımızı siz sevgili söylesi edenimiz buyursunlar yuvamiza diye.

Gün gelir puslu bir dünya aydınlık bir yaşama gebe kalır yeterki umutların hiç bitmesin kalbin hangi mutluluk ve sevgi için çarpıyorsa sohbetin sana onu versin. Ailemize hos geldiniz sohbetiyi.org

Saygılarımla  Liva

SOHBET NEDIR ?

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
954 okuma
19 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (5 Yorum)

  • Bir sohbet bu kadar guzel anlatilirdi bence ama gercekten siteniz güzelmiş sunucu sahibi olmasam sizlerle kalirdim.

  • Bende 2008 de Sohbetle tanıştım hala daha bu Güzel platformun icerisindeyim.Güzel Bir Paylaşım Olmus başarılarınızın Devamını Dilerim.

  • Çok yeni olduğum halde sohbet mekanında tşkler lerimi sunuyorum cnm liva maa iyiki onunla taniştım bilseydim bu kadar güzel dost sahibi olcağımı daha öncedrn tanışırdım sohbetle .emeğinr yüreğine sağlık muhteşem bir sohbet ailesi oldunuz evet ne olursan ol gel in diyoruz ..

  • Ister mobilden uygulamayla isterseniz webden isterseniz mircden her sekilde iletisim mevcut…

  • Bazen ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melek gibi gelir demiştiniz ya ben o melegi gercekten sohbet sitesinde buldum.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?