Sohbet etme becerisi nasil gelistirilir

iyifm

Sohbet etme becerisi nasıl gelistirilir . Güzel bir soru değilmi?
Sohbet becerinizi geliştirmeye neden evde başlamayasınız?
Birçok insan tanımadığı biriyle sohbete başlamakta tereddüt eder. Ancak, paylaşmak amacıyla sohbet etmeyi öğrenmek üzere içtenlikle çaba harcayan çok kişi var. Bu alanda gelişmenize neler yardım edebilir? Örneğin; sohbetiyi.org bunun icin var edilmiş olabilir.

Sohbet etme becerisi nasil gelistirilir

Şöyle düşünün: Bir insanla daha önce hiç karşılaşmamışsanız, o sizi bir yabancı olarak görür. Onu nasıl rahatlatabilirsiniz? Sıcak bir gülümseme ve dostça bir selam buna yardımcı olabilir. Tabii, göz önünde sohbet sitelerinde sadece yazı olacagindan öncelik güzel bir selamla ve başka şeylerle var olur.
Eğer onun zihninde ne olduğuyla ilgilenmeksizin kendi zihninizdekiler hakkında sohbet etmeye çalışırsanız, olumlu karşılık verecek mi diye takip edersiniz.

Dikkatle gözlemlerseniz, insanların aklından geçenleri siz de fark edebilirsiniz. Kişi mutlu mu yoksa üzgün mü görünüyor? Yaşlı, belki de hasta biri mi? Evde çocuklar olduğuna ilişkin belirtiler var mı? Maddi durumu iyi mi, yoksa geçim mücadelesi içinde mi görünüyor? Evinin dekorasyonu ya da kendisinin üzerindeki takılar dinsel inancı hakkında bir fikir veriyor mu? Karşılaştığınızda ilk sözlerinizi bunları hesaba katarak söylerseniz kişi sizi kendisiyle ortak ilgi alanları olan biri olarak görebilir. Bu tatlı sohbet i yapmak icinde www.sohbetiyi.org adresine gelmelisiniz. Sohbet etmek becerisini nasıl gelistirirsiniz sohbet chat sitemizden öğrenebilirsiniz.

Sohbet devamlılığı sağlamak

Sohbet etme becerisi nasıl gelistirilir

Bazı yerlerde kişiyi sohbete çekmek kendinizden söz etmekle mümkündür.
Chat sitelerinde ise durum biraz daha farklıdır.
Günümüzde insanların etkileşiminde sorunlar olduğunu , her geçen gün geçtikce insanların kabuğuna çekildiğini az çok hepimiz biliyoruz. İnsanlar biribirlerinden kaçar durumda ve tedirginlik güvensizlik artmış durumda iken , sohbet siteleri hakkında yapılan olumsuz yorumlar bir nebze de olsa azalmış bulunmaktadır. Sohbet siteleri her ne kadar sanal olsa da gerçek yaşama oranla kat kat iyi ve güvenilir bir ortamdır.
Bu sohbet devamlılığı nı sağlamak demek güven demek, sohbet odalarında o güvene garanti ediyoruz. Www.sohbetiyi.org adresinde sizleri bekliyoruz.

Saygılarımla Liva

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
1.208 okuma
18 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Bu güzel yazıyı bu kadar güzel yorumladıgınız için Teşekkür Ederim.Bunları genel olarak bilmek Gerekiyor Tabikide.

  • Bu konuları bulmak da zor masallah yaraticisiniz. Başarılarınızın devamini dilerim.

  • Emeğine yüreğine düşüncene sağlık liva cım bu güzel yorumun ve önerilerin için iyi bi öneri bu sohbet e yeni katılan ve dediğin gibi tanımadığı biri ile sohbet etmeye korkan lar için .. sohbetiyi ailesi tamda böyle saygılı bir yer diyor ve teşekkürlerimi sunuyorum..

  • Bu beceriyi geliştirmenin en kolay yolu sohbetiyi.org sohbet odalarinda.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?