Sohbet iyi

Sohbetiyi

Sohbet iyi sitesi çok harika bir site. Neden, biz Nedenimiz Seviyeli Olmak dürüst dost canlisi olmak ve bunlar için Sizlere Dürüst dostluklar kazanmak için burdayiz. ve hep böyle olmaya devam edicez.

Sohbetiyi

Neden tercih ediyoruz ? Uzunca düşünmeye ne gerek var sohbet edenler. Bir insan ailesini neden sever? Çıkar göz etmeden, karşılık beklemeden, iste bizlerde.

sohbetiyi ailesi olarak ufacık çıkar göz etmiyoruz.

Eğlencelidir sohbetimiz FOOL ve oRCoo ‘yla, gırgır şamata hepsi bir arada. Hiç bir terbiyesizlige izin vermeden ve terbiyesizlik edilmeden. Uygun dille sabırla konuşulan tek sohbet sitesi burası sohbetiyi.org başka yerleri kotulemek değil amacımız, sadece gorduklerimiz ortada. Kişisel mesele one alınmadan, özel sorunlar sohbete yansıtılmadan çözülen tek sohbet sitesidir sohbetiyi.org

Seviyeli, terbiyeli tam bir aile ortamı, kadın erkek ayrımı olmadan ve gerçekler göz önüne alınarak kurulan en guzel sohbet sitesi sohbetiyi.org dur.

Sohbet denilince akla herşey gelir. Aşk, sevgi, merhamet, paylaşım, evlat, ana, baba, eş, kardeş, arkadaş daha birçok kavram sayilabilir sohbet kelimesi adı altında. Nedenleriyse kimimiz eş anlatırız dert yanarak, kimimiz sohbetiyi de kardeş özlemini anarız. Kimi evlattan dert yanar,kimi evlat aramaktan. Bazı sohbet edenimizde dost, arkadaş kaziklarini anlatır. Bizler gerekirse özelden sevgilinizle sohbet ederken, bir yandan genel sohbet odalarımızda toplu sohbet edebiliyoruz. Günler geçiyor ve sohbetiyi.org artık büyüyor.
Herkes için uygun ortam sağlanmış. Gerekli gizliliklerimiz koruma altındadır.

Üstelik sadece sohbet değil oyun, yarışma, kelime, oxm, sisecevir, radyo ve benzeri etkinlik mevcut. Sohbet ederken aç radyo nu ruhun dinlensin. Olmadı sohbet sarmadı simdi ne yapmalıyım? Eyvah : ) şimdi oyun zamanı demektir. Oyuna dalıp hanımlar aygazlarda yemek yakmayın. Sist beyler kiz tavlama cabasindayken sizlerde işlerinizi aksatmayin.

Tüm bu güzellikleri sizlere sağlayan bizim icin ve sizin için tek bir sohbet sitesi kuruldu oda sohbetiyi.org

 

 

Bizler emek verdik, gece demedik, hele gündüz hiç demedik, çalışıp cabaladık. Anlattıklarımın hepsini tek bir sohbet sitesinde toplandık.Haydi sohbet seven dostlarımız, tabletinden, telinden, bilgisayarında oluşacak olan mirc ve mobil uygulamamizla sizlerde bizimle bir olabilirsiniz.

Sohbetin tadıyla kahvenin şahane, içtiğiniz o kahvede sohbetiyi.org da sizlere bahane olsun. Uzattığımız eller boş dönmesin Siz Neredesiniz? Biz sohbetiyi.org dayız…

Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
870 okuma
17 Ocak, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?