Agri sohbet

ağrı

Agri sohbet Ağrı ah agri vah agri 🙂 ne güzel bi köysün sen Sogunla kışıyla Meşurdur Agri insanlari vardir cok güzel insani vardir kötüsü olan. cogu kişiler Agri’yi kötüler ama her memLekette bi kac kötü insani vardir.

Agri Sohbet

diye başladık söze ama, yada eski ismiyle Karaköse. Dogu anadolu bolgemizdedir, ayrıca tarihte birden fazla isim değişikliği yaşamıştır. Karakilise, Ararat, Karaköse ve son olarak Ağrı Dağı’ndan esinlenilerek Ağrı ismi verilmiştir. Ağrı ilimiz hakkinda bilgiler yeter. Gelelim şimdi biz Ağrı sohbet makalemize. Agri sohbet odaları sizlerle.

Sitemizde ağrı li dostlarımızla, ağrı  sohbet odamızla yeni bir sayfa açtık. Bu sayfada siz okurlarımıza ,sohbetin guzel olması için elimizden geleni yapacağımıza söz verdik. Sohbetimiz de mesela agrinin lezzetlerini konuşabilirsiniz. Ağrı yöresinin en lezzetli yemeği Abdigör Köftesi’dir mesela, ben tadını sanki icli kofteye benzettim. Tabi lezzetin tadı hala damağımda.

Ne güzeldir ki memleket dostlarının sohbeti sohbetiyi de koyu. Sohbetimizin adı ağrı sohbet, nesi vardır ki bu agrinin?

Örneğin; BEYAZ BAL:
Türkiye’nin en güzel çiçek balı burada elde edilir. Binbir renk ve çeşitli kokulardaki yayla çiçeğinden elde edilen bembeyaz balın tadına doyum olmazmış derdil agrı sohbet edenidimiz. Sadece bununla da bitmiyor Ağrı sohbet ten öğrendim dostlarımdan, agrinin tarihi kaleleri, camileri, kiliseleri, görülmesi gereken doğal guZellikleri pek cokmus. Gezip görmek gerek anlatmak yetmez diyor agrililar.

Dağ, tepe, kaplıca herşey mevcut Ağrı sohbet ‘te. Sizlerde  gelin bu güzellikleri ve memleketimiz Ağrı olmasa bile, bu güzellikleri duyup gezmek isteyebilir, dost edinip gorusme olanagi sağlayabilirsiniz.

Bunun icin yapmanız gereken tek şey Ağrı sohbet için sohbetiyi.org adresinde sizlerle sohbetimiz hos olsun… Ailemiz sohbetiyi.org saygılar ve sevgileriyle hoş sohbetler diler…

    SOhbetiyi.org da

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
752 okuma
17 Ocak, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?