Sohbet de parti

Sohbet de parti derken ne demek istedigimizi kavramaya çalıştığınızı biliyorum. Demek istedigimiz şu; bizler sohbetiyi ailesi olarak, izmir ve etrafında ulasima kolay sohbetcilerimizden kim var ise, bir araya gelerek bir parti duzenledik. Bu partimiz; sohbetiyi ekibimizden olan Beyazgül arkadaşımızın doğum günü partisidir. 10 mart 2018 tarihimiz il olarak; İzmir’e karar verdik.

 

Sohbet de parti

İyi sohbet odası sohbetiyi ailesi olarak, ekibimiz üyesi Beyazgül’ün doğum gününü en icten dileklerimizle kutluyoruz. Bir ömürü dilerizki; sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzur içersinde gecirsin. Tam nicklerimiz garanti değil ama sohbet de parti zamani dedigimiz anda, Liva basta olmak uzere EliSSa, Beyazgül, Kimyon, Bade ve benzeri bircok sohbetci dostumuzun olacağı bir parti düzenledik. Hazırlıklarımızı yaptık, bugün eğlence zamanı, tanışıp kaynaşıp reel sohbet için bir araya geldik. Davetimize icabet eden sevgili sohbet odası sakinlerimize, icabetleri için tesekkurlerimizi bir makale ile ve reel sohbet de bildirdik.

 

Eğlence

Sadece biraraya gelip sohbet etmedik, bizler reel sohbetimize eğlence kattık. Roman havası, mezdeke, oyun havası daha neler neler iyifm radyosu çaldı, bizler gülüş-cümbüş oynadık. İçimizde birikmiş kurtları biraz döktük ve döktürdük. Eee oynadık acıktık acmı kalacağız. Dedik ya hazırlandık diye.

 

Sohbette yemek

Simdi sohbette yemek zamanı fazlasıyla acıktık. Neler hazırladık neler; Patatesli börekler, un kurabiyesi, sosisli poğaça, kapkek, pasta, salata, sebzeli makarna, mercimekli köfte, tavuk göğsü daha adını unuttuğumuz birçok ikramliklarimiz mevcut. Yaşam bizim için meçhuldür. Bilebildiğimiz tek şey, bu dünyaya yemek ve olabildiğince uzun yaşamak için geldiğimiz..

 

Büyüklerimiz derki; Üç şey vardır ki insanın gönlünü öldürür: çok yemek, çok uyumak, çok konuşmak. Biz çok uyumadık bugun ama galiba çok yedik, çok konuştuk.

Bugünlük boyle olsun bakalım. Sohbet de parti sohbetiyi.org ailesi olarak çok güzel geçti. Sizlerde böyle bir sohbette parti keyfinde neden bulunmayacaksiniz. Aramiza hemen katılın webinizden cebinizden sohbetiyi.org yazın google amcaya ortamımıza ben kefilim, sizlerde sohbet de parti zamanı başlatın…

Ozaman ne diyoruz sohbetimiz hoş sohbet sohbet de parti başlasın

Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
765 okuma
14 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Sohbette parti zamanı şimdi reel sohbet dostları bir arada güzel zaman geçirme yolunda desenize.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?