Erzincan sohbet

Erzincan sohbet sitesinde Erzincanlı insanları temsilen gerçekten sıcak kanlı insanlar bulunmakta. Kardeş Erzincanlıyız yani napalım sıcak kanlıyız. Diyen Erzincan halkını sohbetiyi.org sohbetin adresine davet ediyoruz. Ben şahsen bilmiyordum Erzincan hususunda bazı şeyleri…
Örneğin; bir sohbet eden dostumuz dedi ki geçen gün.
Mustafa Sandal’ın İnstagram ismi 24 ile bitiyor, benim ki gibi, niye, çünkü ikimizde Erzincanlıyız. Ciddi mi dedim gerçekten şaşırdım. Bilmediğim birşeyi öğrendim. Ben facebook, instagram kullanan yada twitter kullanan birisi değilim. Ben tek sohbet ağla bağlantım sohbet siteleri. Başka bir bağlantım skype. Hepiniz suan şaşarsınız belki ama eskiden sanala çok zaman ayıran ben, şimdi sohbet siteleri ile yetiniyorum. Anlayacağınız vaktim kalmıyor.

Erzincan sohbet

Erzincan sohbet dediğinizde aklınıza ne gelebilir?
Benim şahsen aklıma kuzenimin eşi geliyordu. Erzincanlı kendisi ve hep derdiki; Biz Erzincanlıyız güzelim bizim sevdamız öyle şakaya gelmez. Kuzen kahkaha ile günlerdi. Oysa o söz Erzincanlilarin diline dolaşmış bir sozmuş. Birgün dedim ki abi Erzincanlinin 24 ayar muhabbeti nedir? Bakın şimdi söylediğine. Erzincanlıyız 7 canlıyız değil, 24 ayar Erzincanlı bir o kadarda heyecanlıyız. Meğerse anlatmak istediği başkaymış, bende salak diyorum altın ne alaka diye. Evet sohbet seven dostlar rüzgarın sert yiğidinin mert olduğu yerdesiniz. Sizlerde bilmediğimiz ne varsa bizlere sohbet eden arkadaşlara öğretmek istemez misiniz?
Suyunuz ballıdır içilmez, sözünüz incidir biçilmez, siz ERZİNCANLISINIZ size racon KESİLMEZ. Biz sohbet ailesi olarak sohbet seven dostlarımızla el ele, gönül gönüleyiz.
Erzincanlilar, tulum peynir olmadan kahvaltıdan zevk almazlarmis. Evet sevgili sohbet seven sende Etrafı dağlı ortası baglı rüzgarı sert insanı mert 24 ayar Erzincanlıyız yandan değil candanız. Diyorsanız www.sohbetiyi.org da Erzincan sohbet sohbetin adresine büyük küçük demeden yirmi yaş, otuz yaş, kırk yaş, elli yaş kaç olursanız olun sohbet iyi ye buyrun…

Sohbetiyi.org sohbetci

Sohbetiyi.org Erzincan sohbet

Erzincanda ne yenir

Erzincanlı ziyaret ederseniz bunları yemeden dönmeyin!
Yaprak döner, Etli üzüm yaprak sarması, Babikko, Kelecos, Eve lik dolması, Borani, Tatar böreği, Haşıl, Kesme çorbası, Keskek, Siron, Isırgan aşı, Pirpirim aşı, Un çorbası, Ayran aşı, Tirit, Ekşili köfte, Yalancı köfte, Pası turşu kavuşması, Kente, Erzincan lokumu, Gasefe, Tulum peyniri,Dut pekmezci gibi birçok lezzet Erzincan halkının damağına tat veriyor.

Erzincan da gezilecek yerler

Karanlık Kanyon, Abrenk Kilisesi, Erzincan Ilıcası, Kemah Kalesi, Kadıgölü, Altıntepe, Otlukbeli Gölü, Abrenk Kilisesi, Erzincan Saat Kulesi, Beytahtı Mesire Yeri, Refahiye Merkez Camii, Mama Hatun Kervansarayı, Kemah Gülabibey Camii, Altıntepe Ören Yeri, Girlevik Şelalesi, Köroğlu Mağarası, Ekşisu Kaplıcası, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Terzibaba Camii, Sakaltutan Kayak Merkezi, Kemah Kalesi, Ergan Dağı ve Kayak Merkezi, Aygır Gölü, Erzincan Melik Gazi Türbesi, Terzibaba Mezarlığı, Erzincan Müzesi, Ergan Alışveriş Merkezi, Ermerkez Alışveriş Merkezi… gibi birçok gezilecek alan mevcuttur…

Evet sohbet ailesi sende sohbet eden sohbet seven olup sohbet ailesine katılmak için Biz Erzincanlıyız güzel sevilmez bizde, sevdiğin güzeldir. Diyorsanız sizin guzeliniz de www.sohbetiyi.org olsun sohbetiniz bol olsun… Sizde nereye baksanız 24 diyorsanız sohbet iyi de bekleniyorsunuz.
Saygılarımla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
892 okuma
14 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?