Sempatik sohbet

Sempatik Sohbet

Sempatik sohbet ile ilgili bugün neler yazmak geçiyor acaba içimden. Hayat çok kısa aslında kırmak birilerini bana göre değil. Lakin bazen farkında olmadan kırıyor insan. O yüzden dikkat etmek gerek bazı hareketleri yaparken.
Peki şimdi konumuzla devam edelim. Sempatik nedir? Yani sizce sempatik ne demek? Aslında terim anlamı bellidir. Yakınlaşma duygusu uyandıran sevimli, cana yakın olmak anlamını taşır.
Peki sempatiksohbet derken kasıt nedir? Kulağa hoş gelen güzel kaliteli ve elit kişilerle sohbet anlamını taşır. Sempatik olmak kolay değil sempatik kişilerlede sohbet kolay olmamalı. : )

Bugün sıkıcı bir gün ve ben rakipsizsohbet edebilmek istiyorum. Bazen çok yorucu geliyor bu hayat. Bazen de hayatın temposuna kapılıp farkında olmadan unuttuklarımız var.
 Mobil cet imkanı şimdi o kadar kolaylaştıki, hepimiz her boş vaktimizde mobil chat yapmaya giriyoruz. Bazen rakipsizsohbet sizi çekerken bazen de insanların lan lun la lu muhabbetleri sizi o sohbet sitesi içinden dışarıya doğru iter.
Bazen de işte dost dediklerinizi sırf seviyesiz insanlara tahamül edemediğinizde kaybedersiniz. Sonra anlarsınız ki, aslında o hiç dost olmamış sana oysaki. Sohbet siteleri böyle hilelikler içinde yüzerken nasıl güvenirsin ki birine.

Sempatik Sohbet

Sempatik Sohbet

Sempatik sohbet

Şimdi sizde diyorsunuz ki bu ne perhis ne lahana turşusu… Uzun lafımın kısası aslında şu. Tanıdığınıza inansanızda aslında bu sempatiksohbet bile olsada. Asla emin olma. Zaman öyle bir hakim ki, bir anda cezanızı şuan var olmayan idam olsada. Müebbet hapis diyor.
Sempatik kadın sempatik erkek bir anda sanki yok oluyor ve yerini kasvet alıyor.
Reel hayatınızda eksiklerinizi mobil chat imkanı ile tamam edeceğinizi sanmayın. Yok değil var iyileri lakin, onu bulabilmek gerek.

Bugün günlerden kahkaha olsun. İnanın bana hiç zararını görmezsiniz. Size deli diyen olursada, bilinki doğru yoldasınız.
Zamanın kaçıp gideceği endişesiyle, suanda durup mutluluğun aslında her yerde olduğunu farketmeden kayboluyoruz gerekse reel hayatta gerekse sanal sohbet içinde.
Zamanın sınırlarına takılmayın. Çünkü siz istediğiniz müddetce ondan fazlasıyla var.
Birdaki dosthane sohbet edişimizde sizlerle buluşmak ümidiyle…

Sempatik Sohbet

Sempatik Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
707 okuma
21 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?