Şehirler arası sohbet

Şehirler arası otobus terminalinde nette gezerken baktım google a şehirler arası sohbet yazdım. Karşıma cicisohbet çıktı.

Gireyim bir sohbet edeyim dedim. Baktim ProfessionaL nickli biri var. Pek sohbet etmez aksi bir adam. Sevgiliside var ama anladığım kadarıyla sevgilisinin neşesini kursağında bırakan zalim biriymiş. Kendi kendine kuruntuya giren, durup dururken güvensiz tavırlar sergileyen, gıcık birinin teki işte.

Sevgilisi bu olaylar neticesinde çok düşünmüş, ama kopmamış bu adamdan, onu çeken bir şeyler varmış acaba ne ki bu?

Adam yakışıklı mi? Hayır.

Adam zengin mi? Hayır.

Adam cok mu elit biri? Hayır.

Ne ki bu çeken şey? Kadının dediğine göre sanalda birçok kişide olmayan güven veren biri.

Nasıl vermis ki bu güveni? Kadının veremediği güven duygusunu adam kadına nasıl vermiş? Bunu irdelemek lazım aslında. Evet sohbet severler sizde bunu bir düşünün.

Şehirler arası sohbet

Neden güvenebilmis sevgilisi ona biliyor musunuz sevgili sohbet severler bakın ben söyleyeyim Liva olarak.
Çünkü kadına sevgilisi ilk geldiğinde herşeyiyle gerçeklerini saklamadan paylaşmış. Hayatını, yaşantısını vb şeyleri. Gerçek şu aslında adam kadına değil kadın adama gitmiş. Adam bunun farkına hiç varamasada. Aşk ile ve şefkatle kadın gitmiş adama.

Adam kadına aşk ile gelmesede, adamı biraz olsun tanıyabildiyse kadın. Karşısındakine ilgi duymadan karşılık vermezdi bu adam kadına. Adam dogrucu yapıya sahip biri elbette, neyse içindeki dışındaki birdir o adamda.
Saklayamaz içindekini iyi de olsa kotu de olsa. Kadın birazcık anlayabilse adamı kendi doğruları olmadan. Kendi doğruları diyoruz ama, doğru olmayan çok şey var adama göre o doğrularda.

Hayatın fiskesini yiyen bir kadın, nasıl olurda hala pollyanna olur anlayamamistir adam. 13yildir sanalda olan kadın, nasıl taniyamamistir içindeki pislikleri. Buna kızar adam.

Hani kadın diyorya sen benimsin! Benimle güneşin dogsun benimle batsın. Günün ben olayım gecen ben. Yapar adam bunu ama…

Şehirler arası sohbet

Şehirler arası sohbet

Kadın olur olmaz kişileri alır hayatına, yada hayatında olan insanları tanıyamaz, tanımaz yada tanımak istemez.
Dedik ya a dostlar <== ( Liva Yorumu). Dost kavramıda güven gibi ince bir cizgi.

Dostluk

Herkese dost denilmez dost gözüyle bakılmaz. Dost dedigin adam gecmiste sana yurumusse. Hayatında bir adam varsa selamı sabahı keseceksin o yuruyen kertenkeleleri hayatından atacaksın.

Kadının adamı secmekteki ana nedenlerden biride; sanaldan bağını yıllar önce koparmış olması.
Taze kan gibi kadının hayatına girmesi. Yada kadının yorumuyla; kadın taze kan isteyip adamı hayatına cekmesi. Bu iliskide zorlanan kadın gibi gorunsede. Asıl zoru yaşayan adamdır aslında.

Sevgilinize yuruyen sevgilinizin dost dedigi adamlar. Ne acı bir durum degilmi? Kadın bunu yaşasa acaba kac defa ayrılırdı adamdan, sizce sohbet severler?
Kadin bunu sormustur heralde kendine…

Adamin özeline soru sormak icin gelen kadını bile kıskanan bi sevgili acaba ne yapardı o durumda?

Bazi seyler basit gorunsede kucuk gorunsede, mide bulandırıyor derler ya. Siz biliyormusunuz adamın kac defa midesinin bulandığını? Öle kücük degilde hepsi. Adam abartıyor, bazen sevgilisinin bakış açısına göre abartı. Neyi abarttığını bağlı veya mazeret, neyi mazeret ettiğine bağlı.

Açık arama neyi aradığında bağlı. Hem adam neden mazeret arasın. Birde arada resmi nikah mi varki, ayrılmak istiyorsa delil arasın. Sevmiyorsa bir bağı yoksa, neden dursun kadının yanı başında. Mazeret kadına göre. Adamın dillendirdigi konularla emin olunki, kadın elli defa ayrılmıştı adamdan. Adam sevgilisini birazcık olsun tanıdıysa yapardı sevgilisi bunu. Kaba tabirle basardı tekmeyi kicina.

Şehirler arası sohbet

Şehirler arası sohbet

Güven

Adam çabuk parlayan bir yapıya sahip. Bazen kadını anlayıp dinlemeden üzmüştür aslında. Güven ince bir çizgi dedik ya sohbet severler, o çizgi hiç bozulmasa keşke. O çizgi bozulunca hangi insan diken üstünde olmazki aslında. Ben olmam diyen yalan söyler dostlar, hergun birilerinin sevgilinize yürüdüğünü öğreniyorsunuz. Ve bu adamlar geçmişte bi kac ay öncesinde sunucuya gelip sizinle sohbet eden adamlar. Kendinizi adamın yerine koyun. Acaba zoru yasayan kadın mı, adam mı, tekrar soruyorum size dostlar?

Evet sevgili sohbet sitesi sakinlerim. Ben Liva olarak sevdiğim adama hep hak verdim. Ama bende sohbet sitesi kavramında böyle yetistirmisim kendimi.

Özelinde ne yaşanırsa yaşansın, neşeli chat yaparken o neşe bolunmez. Bende neşeli chat yaparken hep neşeli kalalım isterim lakin ProfessionaL haklı.

Şehirler arası sohbet, arası sohbet, şehirler arası, sohbet severler, sohbet eden, ProfessionaL, Liva, sohbet sitesi, neşeli chat, sohbet, neşeli, chat

Şehirler arası sohbet

Şehirler arası sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
10 yorum
755 okuma
3 Kasım, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (10 Yorum)

 • Güven ve saygı oldukça Konstantin surları gibi yıkılmaz, Titanik gibi batmaz ilişkiler. Daim olsun…

 • Evet yazıyı okudum ve gerçekten gerçek duygularla içten kalben ve dobra dobra çok cesurca yazılmış bir makale bu cesur davranışı için ProfessionaL nickli arkadaşımızı gönülden tebrik ediyorum Gunumuzde insan sanal dünyada en basit basit düşüncesini saklarken ProfessionaL arkadasimiz bu konuyu kaleme
  dökmüş ve bunu bırakın sevgilisini bizimle açık olarak paylaşmıştır emeğine sağlık diyorum ve teşekkür ediyorum

 • Yazıyı okudum insan güvendiği insanlara her zaman açıktır bence Güven konusu Bence Uzun bir konu bunu kelimelerle anlatmaya değmez bir insanı Eğer güvenirsen Eğer bir insana güven verirsen zaten her şey geride gelir. İnsanoğlu bazen yanlış insanlar seçebilir. Güven duyduğu insanlar farklı insanlar çıkabilir. Ama iyice araştırılmalı, ben kendi adıma konuşuyorum. Bir çok güvendiğim insan oldu ama, şu anda sırtımda binlerce Hançer Yarası Var nasıl söyleyeyim sırtımda ki yaralar artık kabuk bağlamak üzere. O yüzden kendime diyorum ya bazen kanalda en kimseye güvenmiyorum, veya kadın Sevmiyorum. İşte bu yüzden Güven profesyonel Abi adam gibi adam, onun duruşu gerçekten dört dörtlük bir duruş. Mutluluklar diliyorum size Şimdiden. İnşallah benim de güvenebileceğim bir insan çıkar karşıma teşekkür ederim.

 • Cicisohbet farkını yapmış Harika liva tşkler

 • NickmiKediYedi

  Güven evet ince bir cizgi degerini iyi bilmeli. Güven doğada bir çiçek, çiçek susuz kalirsa ölecek…

 • Dilerim herkes gönlünce birisini bulur. Benim gönlüm deki yanimda elbet problem oluyor. Önemli olan tek yürek olmakta.

 • çok güzel olmuş emeğinize sağlık güven gerçekten çok farklı bi şeydir ve bi kere yitip gittimi asla toparlayamazsın emeği geçen herkesin yüreğine sağlık

 • Sehirlerimizin farkli olmasi bisey ifade etmezki, onemli olan birlik olmakta bu sitede birlik ve beraberligin en kalitelisi var.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?