Neşeli sohbet

Neşeli sohbet

Neşeli sohbet siteleri sizinle ihtiyacınız olan tesadüfleri, karşı karşıya getirmek için, plansız ve zamansız bir güzellik olarak kurulmuş neşeli bir chat adresi. Ama size tavsiyem bu adresde; çok neşelendiğinizde birilerine vaadlerde bulunmayın, yada çok öfkelendiyseniz o öfkeyle kimseye yanıt vermeyinki, ne medet umsunlar nede size kırılmasınlar. Ben mesela coğu zaman ya pollyanna olurum. Yada konuyu değistirerek profesyonel davranmaya calışıyorum. Söyleşi bir bağımlılık oluyor insanda. Neşeli chat adresi birçok user ağırladı. Örneğin; uyuyacağım diye bilgisayarı kapatıp, meraktan uyuyamayıp, telefondan chat yapmak için gelen ve telin sarjı bitince ne malum belkide yastıkla chat yapmaya çalışan bir çok kişi. Kimisi baskıdan bunalıp gelmiş, kimisi masumca merakla girmis fakat ayrılamamış. Geleni ağırlamışız vefkalade, gideni uğurlamışız gereğince. Aslında biliyoruz, her zaman insanların işine yaradığımız sürece varız ve iyiyiz onlar için. Bu neşeli chat adresinde geldiğinde boşluk dolduran insanlar değil dostlarımız, sohbet sunucu sundan çıktığı zaman boşluğu asla doldurulamayanlardan.

Neşeli sohbet

Ama insan buralarda sevmeye başlayınca söyleşinin keyfini çıkartmaya o zaman başlıyor. Bir kalbinizin var olduğunu hatırlıyorsunuz. Ama yalan yok insanlar sohbet sunucusu diye başka yerlerde yaşadıklarından dolayı, karşısındakini yargılamaktan vaz geçmiyor. Aslında güzel de bir söz biliyorum bunun için. “Ne savcı kalır nede yasa, insan oğlu önce kendini bir yargılasa.“ Bu sözüm su yüzden, insanlara bahane buluyoruz. Filanca kişi sunu yapmış, yapmış ama neden bilmeden yargılıyoruz. Oysa ki madem hata kabul ediyoruz, neden o hatanın aynısını yapıyoruz.

Neşeli sohbet

Neşeli sohbet

Söyleşi

Merhaba söyleşi nin en sek hali. Bugün yine takvim 2018 in günlerinden birini gösteriyor. Sabah çok neşeli bir giriş yaptım saat 7.30 da telefondan kanala ama ömrüm yok diye çıktım geri. Eve gelince girdim biraz söyleşi etmek için ama skype de yine bir yazi ve yine bir güvensiz davranış şekli. Olsun canı sağ olsun, olsun da benim onu koyamadığım gibi başka ları ile aynı kefeye oda koymasın istiyorum beni aynı kefeye. Evet eskiden yaramaz bir kadın olmuş olabilirim. Çok fazla sohbet sunucusu gezmiş, çok sohbetci tanıyor olabilirim. Ama bu demek değil ki şimdi ona aşık değilim. Denedim aslında sil at dedim yüreğinden sil atta acımasın canın. Sende dön eskiye gırgır, şamata kahkaha makara sohbet e dedim. Ama işte kalbim dedim vaz geçmedim. Neyse fazla uzatmayalım yormayalım. Neşeli Neşeli chat yapalım eee… Hazır şimdi neşeli chat yaparken madem telefonlar ısındı, haydi hanımlar gömlekleri ütülemeye. 😛

Neşeli sohbet

Neşeli sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
8 yorum
857 okuma
26 Ekim, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?