Karadeniz sohbet odaları

Karadeniz sohbet odaları Karadeniz’li hemşehrilerimizin rahatça sohbet edeceği bir platform kurarak bütünlüğü sağlamaya çalıştık.

Karadeniz sohbet odaları

Uzun süredir chat ve sohbet sitelerinde edindiğimiz bilgi birikimini birleştirerek Trabzon ve çevresinden katılan karadeniz sohbet chat odaları kullanıcılarımız ve görevlilerimiz için açtıgımız karadeniz odaları gün geçtikce artmaktadır.
Karadeniz en güzel insanları sizlerde sohbetiyi ile karadeniz sohbet odaları içinde en güzel sohbetleri etmeye hazırmısınız?
Odamızda da birbirinden güzel eğlenceler yapılıp yöremize özgü şarkılar iyifm radyomuzda dinlenmektedir.
Sizlerde bu eğlenceye ortak olmak istiyorsanız karadeniz sohbet ve chat odaları olan sitemize girip odalarımızdan birine gelmeniz yeterli.

Sen Anlat Karadeniz

Seni hamsinun karadenuzu sevdugu cibi seviyurum. Diyen dostlarımız, şimdi birde guzel bir dizi var izlediğimiz. Sen anlat Karadeniz guzelde şarkı sözleri bakın ne diyor? O sözlerde.
Zulmetme Karadeniz Sözleri

Zulmetme Karadeniz,

Zulmetme karadeniz

Sen Anlat karadeniz

Dağlama yüreğimi,

Almak öyle kolay mı,

Bu candan nefesimi…

Zulmetme Karadeniz,

Geri ver sevdiğimi,

Geri ver nefesimi…

Haмsinin Ufak Olduğuna Bakup Aldαnmayasun, Soγu Kalabaluktur. Evet sevgili Karadeniz sohbet odaları arayışında olan dostlar sizlerde adımızın yeni olduğuna bakmayın. ADIMIZ YENIDIR AMA kokumuz eskilerdendir. Araba Gazsiz, Müzik Bassiz, Ortaм; lazsuz Olmaz.

Geçenlerde bir laz arkadaşımız paylaştı bir tane kıssadan hisse bizimle bakın aklimda kaldığınca paylaşalım.

Karadenizde Sokakta Turlayαn İki Sevgili Arasındaki Diyalog:
LAZ Kız: Ay Aşkım Kestαne Ne Güzel Koktu Yaa
LAZ Erkek : Çok Mu Hoşuna Gitti ?
LAZ Kiz: Evet Aşkım
LAZ Erkek: Merak Etme Aşkım Dönüşte Bir Daha Kececeguk daa Ondαn.” 🙂

Karadeniz bölgesi Sakarya Ovasının doğusundan Gürcistan sınırına kadar uzanır. Horon ve Kolbastı oyunları da bu bölgemizin özgü oyunlardır. Ayrıca karadenizin en meşhur ürünleri:Fındık,hamsi,çay dır. Bölgenin büyük bölümünün geçimi çaydan elde edilir.

Karadeniz chat odaları

Karadeniz deyince hepimizin aklına ilk gelen muhteşem doğası,yeşilliği,sıcakkanlı insanları, Karadeniz Chat Odaları güvenli,seviyeli,huzurlu ve kaliteli sohbetin tek adresi olan sohbetiyi.org da. Sizleride hemen bu keyifli ortamımıza bekliyoruz. Sitemizde en güzel Karadeniz fıkralarını, çayınızı yudumlarken en güzel sohbetleri edebilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sohbet,gırgır,eğlencenin eksik olmadığı Karadeniz Chat Odalarına dilediğiniz an bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan giriş yapabilirsiniz.

Amasya, Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu (Orta), Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon, Zonguldak tüm Karadeniz halkımızı ve Karadeniz hamsi sevenleri yada sevmeyen de olabilir hamsiyi, hepinizi sohbetiyi.org adresimize Karadeniz sohbet odaları na davet ediyoruz. Sohbetimiz hos olsun…
Saygılarımızla sohbetiyi.org

Karadeniz sohbet odaları Karadeniz'li hemşehrilerimizin rahatça sohbet edeceği bir platform kurarak bütünlüğü sağlamaya çalıştık.

Karadeniz sohbet odaları Karadeniz’li hemşehrilerimizin rahatça sohbet edeceği bir platform kurarak bütünlüğü sağlamaya çalıştık.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?