Ferdi Tayfur Gizli Sevdam Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli Sevdam Sözleri

Bazen ifade edemediklerimizi bu şarkılarda buluyoruz Damar Tadinda. kendimize itiraf

edemiyoruz Sevdigini haykırmak bu kadarmi zor ? ona oLan Aşkını itiraf etmek o kadar mi zor ? zor.. Ferdi tayfur da bunun için şarkı Söylemiş ve insan dinLerken heleki.. itiraf Edemedigi sevdigi varsa içinde Susup içinden agliya agliya bu Şarkılari dinliyor … bi meyhane salonunda bu şarkıyı adlandiran ferdi baba her zaman destekciniz.. Arkandayiz.. allahina Kurban.. işte O sözler..

Hergün Seni görüpde dokunanamak saclarini ellerimle okşuyamamak! sevap istemem artik günahsa günah Susdu dudaklarim hep yürekte feryat. bi gelsen sarilsan seviyorum desen.. Ölürdüm Sevincden kollarimda ben.. inanmam inanmam.. Duyduklarima.. uzaksın Tuzaksın yasaksin bana!

Korkma Söylemem adini Kimselere duyurmam.. Sen bile bilmiyeceksin ömrün boyunca Sadece bu Şarkıyla söylenicek dillerde bu Gizli sevda..

Adin iki hece.. Dudaklarimda mühürleneyim gözlerin gece yüregimde cakar şimşekleri sanki bilmece cözmeye cesaret edememki deli bu Sevda…

Korkma Söylemem adini duyurmam
sen bile bilmicekssin ömrün boyunca..
bu gizLi sevda … bu gizli sevdam..

Aşk dedigin ne kadar illet bişi. Seversin sevilmezsin sevilmezsin sevilirsin.. ne lanet bişi. bu aşk dedikleri şey.. kalp varya kalp carpıcak aga derler ya abi kalbim sökülüyor.. içim aciyor ..

Ama mutLu bilader: Mutlu .. O yüzden sessiz kalicaksin. Mutlulugunu izliceksin.. ölüme kadar bekliceksin. kalbin cikicak yerinden. patlicak hatta .. Susucaksın …

Sohbetiyi.org Sizlere keyifli günler diler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
728 okuma
7 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?