İlk sohbet

İlk sohbet ettığiniz günü hatirlarmisiniz?
Ben galiba hatırlıyorum. Ortalama 13 yıl öncesinde yaşım henüz on sekiz di. O zamanlar msn bir hayli yaygın, Facebook ise bu kadar bağımlı halde değildi. Yeni dostluklar, arkadaşlıklar kuruluyordu. Skype ise henüz yeni bir agdı. Şimdi olduğu gibi kaliteli değildi. Görüntülü konuşma sürekli donuyordu, ses kalitesi düşüktü. O günlere geldim sanki suan.

İlk sohbet

Msn de birgün reklam çıktı.  Otomatik beni sohbet platformuna attı. Insanlar gayet samimi ve hostular. Bana ilk önce Kimya nickli arkadaş hg dedi. Hem garip geldi sohbet platformu, hemde heyecan vericiydi. Kendimi yıllardır içlerinde hissettim. İlk sohbet ettiğimde asla yabancılık çekmedim. Sonra sardı muhabbet, laf lafı açtı. Bir baktım ki, ilk sohbetimde olmuş saat sabahın altısı. Hay maşallah dedim.
Işte mesleği polis olan abi mi ilk o zaman tanıdım. O kadar dertliymiski ismimi sormadan derdini paylaştı. Evladına hasret kalışını suan daha iyi anlıyorum. Artık cikmaliydim, dersanem vardi. Üstelik bir saat sonra radyoyu acmaliydim. Şimdi ciciFm dj ligi yaptığım gibi, Reel de delik yapıyordum. İlk sohbet oldu benim icin şahane muhabbet.
Hayatımda ciddi anlamda yer yapan ikinci erkeği ben, sohbet platformunda tanıdım. Yalanim yok asla üç muydu bes miydi sevgilim o zamanlar bilmiyorum. Ozaman kanım bi hayli hızlı akıyordu. Subay okulunda okuyan birisiyle tanıştım sohbette. Adi da nicki de Alper di. Yalansız, tertemizdi herşey. Birbirimjzi resimden gördük, sonra hergün konuştuk. Yetmedi ben sohbet den çıkmaz oldum. Sırf o var diye sohbet platformuna uye oldum. Msnden skypeden telden sürekli görüşüyorduk.

Sohbette buluşma

Bir ay, üç ay geldi geçti zaman. Dedi ki amcam var Eskisehir de geliyorum. Berkan kuzeni hala ailece görüşürüz. Adem abi babamla eski dost adını aldılar. Sohbet platformu deyip gecmedim. Gittim, gördüm, hissettim. Hasret hissettiğim o sesini birebir duydum. Ellerini tuttum, gözlerine baktım. Ayrılırken ilk defa birisi için sevdiğim diye ağladım. Ardından şiirler yazdim, radyoda ona özel programlar yaptım. Sohbette bu denli ne ara vurulduğunu hala anlayamıyorum. Üç gün kaldı, mersinliydi. Adi güzelim memleketi ozelim derdim.
Sonra nemi oldu? Msn si skype si birden yok oldu. Telleri kapandı, amcası Adem kuzeni berkay onun yokluğunda yanımda oldu. Ben onu kaybettim ama çok güzel bir aileyle tanıştım. Meğer Berkay, Alperin babasına sohbet platformunda benimle tanıştığını ve derslerine engel olduğunu söylemiş. Üstelik fazlasıyla deli doluymusum. Ama ben buna kazık demiyorum. Sohbetten Reele aşk diyorum. Berkay bana aşık olmus. Ama ben bostum ona, çok ağladım, yıprandım. Neden yok olduğunu, Alper bana birgün tekrar geri gelene kadar ogrenemedim. Alper bana ilk sohbet den hediyeydi. Ama amansız gidişi beni resmen mahvetti.
Şimdi size soruyorum sohbetciler. Sizce sohbette aşk varmi?
Sizlerde sohbette aşk yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken herşeyi

Ilk sohbet sohbetiyide

biliyorsunuz. Artık okadar gelistiki sohbet platformu, muhabbetin dibine sizde vurabilirsiniz. Bunun için Web den, telden, mircden, uygulamayla bile bizlere ulaşabilirsiniz.
Bunun ıçin adresimiz www.cicisohbet.org

 

Yaşayan ve yaşatan Liva Sevgilerimle

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
829 okuma
20 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • Ilk sohbetimiz makalesi güzel olmus elinize sağlık.

  • Ben bunu hatırlıyorum ah be livam yillar gectii üzerinden dilinde ayni nagme.

  • Çoğunuz ilk sohbet ettiği zamanı hatırlamıyor aslında ama çoğumuza bağımlılık olmuş sohbet siteleri. Aslında hatırlayıp hepimiz bir makale yazsak süper olurdu.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?