Huzurlu bir Sohbet Ortamı

Sohbetiyi.Org

Huzurlu bir Sohbet Ortamı

Selam Arkadaşlar artık Huzurlu bir sohbet ortami Ariyor Etrafimiza baktigimiz zaman. Coğu yerde Cinsellik küfür vs yüzünden cogu yerlerden cikiyoruz kafamimizi dagitacagimiz bi ortam ariyoruz seviyeli olsun diyoruz düzgün insanlar olsun istiyoruz. tabiyki cogu büyük sitelerde bunlari bulmamiz cok zor oluyor Sanal Alem bu gbi tarz şeylerden dolayi insanlar artik korkar ve sosyal medyaya dalar oldu farkındaysanız Faceebook gibi Coğu sosyal aglari bu senelerde cok rekabet gördü ve Artik cogu insanlar Skype üzerinden Grup Sohbet i Kurup oralarda Sohbet etmek istiyorlar nedenleri hep bi haksizlik hep bi yarasi olan insanlar yapıyor. cözüm bulmak istiyorlar ama bulamıyorlar. yeri geldigi zaman ben bile kavga etmek istesem büyük sitelere giriyorum 🙂 yalan yok ama huzur istiyosam Sohbetiyi Sunucusuna giriyorum cünkü buradaki insanlar Sade sohbet Sadelik dürüstlük peşinde olan insanlar niyetleri sunucumuz büyüsün her şekilde olan insanlar değil.

Hadi canim Sende kendi Siteni önermek için böyle yapıyosun diyen insanlar olabilirler haklililarda ama ben gercekden sizlere Sohbetiyi ne kadar.
Huzurlu bir ortam Olduğunu göstermek isterim. şimdi arkadaşlar baktigimiz zaman Çoğu Sitelerde herkez kendi kafasina göre haraketler ediyor toplu Sohbet
yeni gelen insanlara yer vermiyorlar ve kendi aralarinda Sohbet yapıyorlar ve senin düşüncende beni dışlıyorlar veya benimle Sohbet Etmek istemiyorlar diyip insanlarin özellerine Selam Nasılsın gibi Sohbet etme derdine düşüyosun Çoğu özeli kapali oluyor veya cevap vermiyorlar. haksızmiyım ? bizim bu Sohbetiyi de gelene hoşgeldin sefalar getirdin niyeti art niyetli degilse kendi ailemizden gibi görüp Sohbet Ediyoruz.

Onu anlamaya tanımaya çalışıyoruz ve kendi bünyemize aliyoruz.

Radyo Kanalımızda Dj lerimiz Bizlere sesleniyor ve gercekden doyumsuz şekilde bi Sohbet oluşuyor ve günümüzü öyle kapatiyoruz ertesi gün yine aynı şekilde güle oynuya şen şatrak bi gün geciriyoruz bayanlar olsun erkekler olsun zaten iş hayatimiz ev huzurumuz sıkıntıdayken burada keyifli dakikalar geciriyoruz.

Sizleride bu aile gibi sohbet Odamizda görmek isteriz. gelin kendiniz izleyin neyin ne oldugunu anlicaksiniz. Mobil Kullanicilari için iki secenek yaptık rahat rahat girip sohbet edesiniz diye ++ Google Play store uygulamasi. Yapıldı

Siz degerli Kullanicilar rahat rahat Sohbet edin diye. ALLAH’a Emanet olun Sohbetiyi iyi sohbetler iyi günler diler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.339 okuma
3 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?