Muhabbet Odalari

Muhabbet Odalari Sohbetiyi

Muhabbet Odalari

Baktigima göre. Sohbet Sitelerinde artik eskisi gibi güzel anilar yok. bakiyorum etrafima bi cok Sohbet Sitesi para kazanma derdine düşmüş.

Arkadaş ben bu işe karşiyim Nedeni? yahu zaten bu Sohbet Siteleri nerden baksaniz 2000 yilindan beri var. O zamanlar herkez bi alana toplanirdi fazla sunucularda acilmazdi. biz girerdik aop @ olmak için sabahlara kadar online olur bi gram uyumazdik annemiz bize yat be evladim diyene kadar anne dur işim var diyip yalan söylerdik halbuki boş boş beklerdik. sunucu sahibi bizi görsünde global olan Sohbet kanalında bize aop@ yazsin diye. Elimizden geleni yapardik. O zamanlar dostluklar vardi tabiyki. arkadaşlıklar vardi ben mesela hic unutmuyorum yaşim Kücük evde ailemle atişip ta kalkıp izmire gitmiştim. orada takıldıgım Sohbet Sitesinde demsos YaLI vardi onlarin yanina gittim. bide cem abim vardi evinin kapısını acmişti bana. ne güzel insanlardi ve bunun gibi cok insanlar vardi orada şimdi bakiyorum insanlar cekiniyor buluşmaya cay içmeye biz bu hale geldik. Eskiden cidden Sohbetin tadi tuzu vardi şimdi kalmadi. bizim amacimiz.
Eskiyi getiremesekde o eski günlerden güzel olan anilari tekrardan yaşatmak . O yüzden
Sohbetiyi Sunucusunu acmaya karar verdik. burada Ücretsiz sohbet Edebilir herhangibi bi işekilde üyelik vs hic bişey istenmez sizden keyifli zamanda gecire bilirsiniz. burada her il ilceden insanlarin bulundugu bi ortamdir. Real dostluklara önem verilir tabiyki. böyle olmak zorundayiz.

Bagzi şeyler vardir. Dostluk mesela burada Seviyeli Sohbet dönmekte arkadaşlar. Sizleride bu güzel ve elit olan Sohbet sitesine bekliyorum.

Sohbetiyi nin Bagzi Kurallari vardir onlari saymak isteriz zaten cogu insanlar bunu biliyor ama biz tekrarlamak isteriz.

Kurallar:
1) Burasi Seviyeli Sohbet Odasidir lütfen ona göre dawranin aile ortaminda. aile gibi oldugumuzu unutmayin.

2) Sunucu içersinde Proxy / Botnet / Saldiri/ tesbit edilen kişi Süresiz şekilde uzaklaştirilicaktir.

3) Sohbet Kanalında veya farklı kanallarda ( Argo / Küfür / Siyaset / Din / irg ayrimi yapmak yasakdir.)

ALLAHA Emanet olun. Sohbetiyi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
774 okuma
1 Mart, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Gercek sevgi Dolu Muhabbet Odası Burası.Tüm Muhabbet etmek istiyen arkadaslarım Gönül rahatlıgıyla girebilirler.

  • Gercek sevgi Dolu Muhabbet Odası Burası.Tüm Muhabbet etmek istiyen arkadaslarım Gönül rahatlıgıyla girebilirler.

  • Muhabbet ortami tam kafa dengi insanlar icin sohbetiyi.org tercih edilmeli.

  • Muhabbet den kastimiz birşeylerden konuşabilmek değil, ben hemen hemen her insanla konuşabilecek konu bulmakta oldukça iyiyimdir. Ama birinin seni anladığını hissederek konuşmak, sıkılmadan, sıkılmayacağını hissederek derin konulara girebilmek ya da bir konuda derinleşebilmek inanılmaz bir haz.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?