Hoş sohbet

Hoş sohbet

Hoş sohbet sitesi olarak siz değerleri kullanicilarimizi aramizda görmekten onur ve gurur duyariz. Bakmak, gözün işidir. Görmek, kalbin. Herşeyin sohbeti yapılır. Fakat sohbet iyi de hoş sohbet edilir. Sevgili sohbet sevenler bu sohbet adresi nde paylaştıkça çoğalan tek şey sevgimiz olduğunu hiç unutmuyoruz. Bizler bu sohbet adresi nde herşeyi öğrendik. Önce düştüğümde kalkmayı ogrendim etrafta dostun pek olmadığını farkettim, sonra aleve dokunduğumda acının olduğunu paylastim, sevmeyi öğrendim ben bu sohbet odaları nda, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız hiç dostum olmadığını ve herkesin bir çıkarı olduğunu beni unutanlari unutmayı ogrenemedim. Hoş sohbet sitesi ne kadar adı kadar hos olabilir diye düşünüyorum da ancak sohbetiyi iyi bir sohbet mekanı na uyumlu ne dersiniz ?

Hoş sohbet

Hoş sohbet

Hoş sohbet

Bu sohbet adresi nde de reelde Dünyada da aynı insana yardım eden şey, tesadüf değildir bence.  Bizler bir aile sevgisiyle bağlandık hos sohbet adresi nde. Birbirimize Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun? Diye sorabiliyoruz. Bottan demli bir çay ikramı yada güzel bir pizza hediye ediyoruz. Biz sohbetimizi ağız tadiyla yapıyoruz. Gir gir  şamata kahkaha her telden çalıyoruz. Birde radyo keyfimiz var tabiki birbirinden guzel dj ve isteklerimizle cicifm den iyifm  keyfiyle. Sizlere alışa gelmiş sohbet siteleri ni unutturmayı amaç edindik. Fakat biliyoruz ki eğer camlarınız kirliyse manzarayı ne kadar değiştirirseniz değiştirin görüntü aynı kalır…” O yuzden biz ise o camları temizlemek ile başladık öncelikle. Sizler manzarayı ve görüntüyü tertemiz görün diye.

Sohbet adresi

Hiç bir işi imkansız diyerek bırakmayın bu sohbet adresi nde; ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanirsiniz…” Sevgiyse sevgi, duyguysa duygu, dostluksa alasi burda o zaman simdi sizde www.sohbetiyi.org adresine hemen kaliteli sohbet için bu sohbet sitesi ne giriş yapıyorsunuz. Doğan her günün sabahında, bu sohbet adresi nde aşkın gelişi aklın gidişidir.
Ama biliyor musunuz ben bu sohbet adresi sohbetiyi de Seni Seviyorum Diyebilmenin, Dunyanin en guzel eseri oldugunu gördüm..! Sizlerde seni seviyorum diyebilecek birini www.sohbetiyi.org da hoş sohbet sitesi sohbet adresi nde bulabilirsiniz.

İyi bir sohbet mekanı şimdi bir tikla hemen yanında.

Hoş sohbet

Hoş sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
1.205 okuma
7 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?