Özlem sohbet

Özlem sohbet

Özlem sohbet odaları başlıklı makale amacimi kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu günüm her günüm den daha yorucu geçti hastanedeydim. Geceden öğlen sonuna kadar, ben astım bronşit hastasıyım uzun süredir sağlığım gayet iyiydi. Yani astım bronsit konusunda tabiki. Ama dün gece uykumdan nefesim kesilmiş halde uyandım ve nefes alabilme çabasına düştüm. Inanması belki sizin için güç ama sesim bile çıkmadı. Çoktandır böyle olmamıştım, hava makinesi neredeydi diye düşündüm o an. Baktım olmadı, çocukları aldığımızda acile gittik. Neyse fazla uzatmayacağım doğal olarak astım bronşit hastasına ne gerekiyorsa yaptılar. Ben hastane de o yatakta yatarken Özlem sohbet odaları nda sabah beni bekleyecek olan kalbim dediğimi insanı düşündüm. Belki burada sabahlayacaktım. Daha önceleri cok sabahladım hastane odalarında astım bronşit yüzünden.

Nihayetinde dediğim gibi oldu sabah sekiz oldu ve ben kalbim dediğim insanı arayamadım. Çünkü acele den canta bile almamıştım. Öğlen oldu eve gelene kadar. Özlem sohbet odaları na bile dolayisila girip haber verme imkanım yoktu. Yatıp dinlen dedi doktor ama ben o kavramı hiç tatmadım ki! Yatıp dinlenmek benim için hiçbir zaman olmadı. Geldim hemen mutfağa nereye dinleneceksin. Sorumlulukların var. Yetiskinden geç iki tane çocuk var, geceden hastanede köşesinde anneleri iyi olsun diye bekleyen.
Neyseki kahvalti hazırlarken sadece onbeş sn. Www.sohbetiyi.org a girdim. Kalbim oradaydı hemen haber verdim, o cevap vermeden çıktım. Inşallah okur umuduyla.

Özlem sohbet

Sonrasında dinlendin mi diyorsunuz değil mi? Hayır Sevgili dostlar ben bugünümü her gün olan tempomda ve daha yorucu devam ettirdim. Eskişehir’den bir gün evvel geldiğim için dolap tıngır elek tıngır tastı. O yüzden önce market alışverişi yaptım, ama aklım hep Özlem sohbet odaları nda olan www.sohbetiyi.org adresinde Peki neden orada aklim? Çünkü kalbim dediğim orada. Ben aslında duygularımı kaybettiğimi düşünüyordum ,güvenim artık gelmeyecek diye korkuyordum KıymetLim sana teşekkür ederim seninle kalbim şenlendi ve insanlara güvenim geri geldi. Bir de eskilerin Sevimli Hayalet olan benim için bir anlamı kalmayan hayalet yok olsa etrafınmdan. Yoklugunu isteme sebebi çok önemli korkuyorum o hayalet yüzünden  kaybedeceğim diye. Aramızda sorun kalsın istemiyorum. Özlem sohbet odalarında Napim üzülüyorum. Uzun lafın kısası markete gittim aklımda o vardi. Arabaya bindim o eve geldim o. Attigim adim o. Aldigim nefes o olmus demekki farkında olmadan. Bugun yerini buldu iste özlem sohbet odaları. Www.sohbetiyi.org da onu ozlemek bile guzel. Elime yeniden kalemi aldıran duygum o benim.

Aldığım nefes, içtiğim su, yediğim as. Bilmem ben hiç aldırmadım tip, boy, kilo vs’lere. Aslında genel olarak bakımlı ve yakışıklı tercih ederim huyum kurusun. Sizde aldırmayın hayattaki güzelliklere emin olun mutluluk sizi buluyor. Hos geldin dunyama KiymetLim.

Özlem sohbet

Özlem sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.172 okuma
4 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

  • süperrr harıkaa

  • Eh giderek her gün büyüyen öncelikle bizim katalog, daha fazla zaman biz olmak daha geçer. Sitemiz tüm sohbetler birliğini, bu sohbetiyi adı gelince, kendisi tarafından doğduğu olacağı herkes korkmadan herhangi sohbet hakkında fikirlerini ifade edebilir yöneticileri ve kullanıcılar, birliğini sembolize, ama aynı zamanda özel bir anlam içinde vardır katalog ve iki yöneticilerinin üçüncü kişilerin yardımı olmadan da birlikte beraber çalışıyoruz, biz gibi birçok düşünebilir bir çift değiliz, birlikte bir şey yapmak sadece iyi arkadaşız.

  • Özlem sohbet ile şimdi ozleminize son vermeye ve harika sohbet etmeye ne dersiniz. Ezberinizdeki tüm Sohbet siteleri Ni unutun. Sizlere yepyeni sohbet iyi

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?