Güzel sohbet

Güzel sohbet etmek için sizlere cok harika bir onerim var. Mesela sohbet etmek kadar anlamlı birşey yoktur elbette.

Sohbet dilini geliştiren, mutlu güzel yaşam sahibi yapacak sizleri harika bir chat sitesi mevcut tabiki neresi acaba diyorsunuz. Sizlerin huzurunu dusunerek ve Hoş sohbet için hoşgörülü bir ortamı sizlere sağlamakdan onur duyuyoruz. Www.sohbetiyi.org ekibi olarak tam bir aile ortamı sunuyoruz sizlere. Çok güzel sözler ile birilerinin hayatını değiştirebilirsiniz. Bir şeylere anlam katmak için uğraşmayın zaten o anlamları buradaki güzel sohbet ile kendiliğinden gelecektir.

 

Güzel sohbet

Sohbet güzel sözle edilir, acı sözler edenle sohbet edilmez. Sevgimiz, dostluğu ve kardeşliği sohbet ederek ortaya çıkar. Güzel sohbet hos bir kelimeyle başlar. Sohbet sitelerinin en güzel sohbet edeni tebessümün güzelidir.

Sohbet ederek bazen en güzel zamanlarını geçirmiş olursun ve dört gozle bazen isim bitsinde sohbetiyi.org a girip sohbet edeyim diye caba sarfedersin. İnsan sohbet ederken bile güven kokmalı, pahalı parfümler nedir ki, güven kokusu yanında bir hice dönüşür.

Sohbetin güzeli

İyi sohbetin başında karşınızdaki kisiyi anlayarak, anlayışla yaklaşırsanız iste ozaman sohbetin güzeli sizinle olur. Sohbetin güzeli olması için çıkar gözetmeğinizi karşınızdaki anlamali ki sizden uzaklasmasin.

Gün gelir insanların yaptıklarına sabretmeyi değil, görmezden gelmeyi öğrenirsiniz ki hepimiz bir kuluz düşer şaşarız. Önemli olan hatalarımızdan ders almaktır, aldığımız ders sonucu tekrar etmemektir. Sohbetin güzeli adi üzerinde güzel sohbet sohbetiyi.org da siz kullanicimizla birlikte olur.

Anlaşmak için karşındakini önce anlamalısın. Sohbet etmek için sabretmeli, olumlu davranmalı, hem hos görülü olmali, hemde yeri geldiğinde alttan almayi bilmelisin. İste ozaman kalbinin zikrettiği dilinin zikrettigiyle bir olur. Klavyenden dökülen cümleler bile ozaman sana hayranlık uyandırır.

Guzel sohbet bizimle ve sizinle olur tikla sohbete katıl

Bizce daha fazla gec kalmadan zaman kaybetmeden sende güzel bir nick al katıl iyi sohbet edenlerin arasına sohbetiyi.org
Da hepimiz biriz. Ellerimiz bir, Gönüllerimiz bir. Herkesin emeğine sağlık yüreğine sağlık sende hos geldin mis gibi aile kokan sohbet sitesine der, gelene merhaba, gidene ise elveda diyerek yeni kalplerin aramızda olmasını bekleriz. Sende zamanın kiymetini bil sohbetin güzeli sen ol sohbetiyi.org da.

Saygılarımızla Liva

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
1.090 okuma
19 Şubat, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?