Gündem sohbet

Gündem sohbet

Gündem sohbet haberleri diye bir konu ele aldık biz iyi sohbet sitesi nde ufak tepek kendi aramızda konuştuğumuz başlıklardan bahsetmek istiyoruz..

İngiltere’den Polonya’ya giden bir uçakta mide bulandıran görüntü! Nedir mi diyorsunuz? Bir kadın tuvaletin meşgul olduğunu duyunca büyük bir rezalete imzasını atti ve herkesin gözü önünde hem telle konuşup hemde tuvaletini yapmış. Şaşılacak bir durum ve rezalet. Yahu arkadaşım bak iyi sohbet sitesi nde bile sohbet konusu oldun gündem sohbet haberleri ne bomba gibi oturdun. Artık nasıl bir rezalet yaptığının sebebi nedir bilemeyiz elbette.

Konya ilimizdem evli bir galerici yasak aşkını kurşun yağmuruna tutmuş. Ya guzel kardeşlerim yargılamak haddimize değil elbette ama yuva yıkanın yuvası olmaz der atalarımız. Öyle birşey madem var ne demeye eşimden boşanıp seni alırım sözü veriyorsun. İnanan kadında suçlu aslında madem bir aşk var neden insanlara leke sürmeden önce boşanmiyorsunuz… Neyse tartışması bizlere düşmez. Allah akıl vermis kullanmasını bilene diyebiliyoruz ancak.

Gündem sohbet

Gündem sohbet haberleri daha bitermi? Tabiki hayır!
Yangın Faciasında Ölü Sayısının 60’a Yükseldiği Yunanistan da 3 Günlük Yas İlan Edildi!
MECLİSTE BAYRAKLAR YARIYA İNDİRİLDİ… Tebrik ediyoruz Yunanistan i
Sağ duyulu davranışları için.

Bakın buna da çok güldük. Sosyal medyada gündem olmayı başardı çünkü Martin “kız arkadaşım oyun performansımı düşürüyor” şeklinde ayrılma sebebi belirtti. Komik degil mi oyun için ayrılık.

Gündem sohbet

Gündem sohbet

Komedi sohbet

Komedi sohbet dedim ama icler acısı durum aslında. Kars’ta iki çoban müzik ile beraber eşeğin başına poşet geçirip sopayla iskence ile bayıltmışlar. O anları başka bir arkadaşlarına kaydettirip utanmadan sosyal medya da paylaşan çobanlar, yine sosyal medya da üzerinden tepki yağdı. Valla tepki az kalır bence. Insanlık dışı birşey bu. Gündem sohbet haberleri nde bitmez İbrahim Tatlıses Albümünü İzinsiz Piyasaya Sürdüğü Gerekçesiyle Yapımcı Erol Köse’den Şikayetçi Olmaları. Yada HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan Hakkında açılan Soruşturmaları…
Sizler de her telden sohbet edebilmek için www.sohbetiyi.org da iyi sohbet sitesine gündem sohbet için gelin. Her telden sohbet in dibine vurun. Biz iyi sohbet sitesi ndeyiz siz hala gelmediniz mi?

Gündem sohbet

Gündem sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
675 okuma
27 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?