Haber sohbet sitesi

Habet sohbet sitesi

Haber sohbet sitesi olarak sizlere biraz gündem sohbet diyelim haberler den bahsedelim. Bugün 23.07.2018 deprem araştırma enstutisinden alınan habere göre Burdur kavşak yesilova merkezi olan bir deprem meydana geldi. Saat beş kırk da meydana gelen deprem in 5 km yerin altında ve 4.7 büyüklüğünde olduğu açıklandı. Bizler sohbet odaları nda sadece sohbet etmiyoruz. Gündem sohbet, haber sohbet, aşk sohbet, dostça sohbet aklınıza gelebilecek her sohbeti yapabiliyoruz.
Örneğin bir sohbetcimiz bahsetti AFAT internet sitesinde okuduğu bir deprem haberinden bir deprem daha akdeniz de. Beş elli dörtte Akdeniz merkezli meydana gelen depremin yerin 31 km altında, merkezi ise kumlucaya 46 km aydınlıkta oldugunu be deprem büyüklüğün 3.5 olarak olculdugu belirtildi. Sohbet herşeyden yapılır. Zamanı gelir haber sohbet edilir, zamanı gelir gündem sohbet ile tartışılır. Zamanı gelir akdeniz sohbet olur. Aradigin herşey nerde tabiki www.sohbetiyi.org da.

Haber sohbet sitesi

Haber sohbet sitesi nde yenin öğretmen adamlarımızın beklediği haberi biz verelim 24 Temmuz saat 11de atamalar belli oluyor üstelik atama törenine milli eğitim bakanı da katılıyor.
Güncel sohbet adresi nde haberi biz verelim. Antalya da yangın kar yapi firmasına ait poliuretan kopuk üreten fabrikada yangın çıktı. Ne haberler istiyorsanız haberi bizden alın. Aşk sohbet, dostça sohbet için haber sohbet sitesi için www.sohbet iyi.org a gelin.
23.07.2018 güncel haber sohbet dedik. Istanbullular su kesintisi mi demedik, hava durumuna uyarimi vermedik, duymak istediğiniz yada istemediğiniz haberler. Bebelerimizin, çocuklarımızın kaçırılma haberleri, ben hayret içindeyim duyduğum sonuçlardan ötürü. Garip ki insan kendi akrabasina bile guvenemicek. Çocuklarımıza eğitim verelim bakın pepee nin eğitim filmini izleyelim çocuklara izletelim.
Pepee yazarlari cok guzel hazirlamis uyarıları. Bizlerde bir ebeveyn olarak çocukları koruma yöntemleri ni okuyarak duyarlı davranarak çocuk istismarına hayır! Diyerek adımlarımızı atalim.

Habet sohbet sitesi

Habet sohbet sitesi

Dostça sohbet

Pepee dedik, haber sohbet sitesi dedik, güncel haber sohbet dedik, güncel haber dedik, güncel sohbet ettik. Peki bu sohbet nasıl sohbet dostça sohbet elbette sizlerde neredesin, yanan alnımı müşfik avuçlarında dinlendirecek meçhul arkadaş. Diyorsaniz dost herkes gittiginde sizin icin cikip gelense sizde dostca sohbet sitesi aşk sohbet sitesine buyrun.

Sevgilerimle

Haber sohbet sitesi

Haber sohbet sitesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
747 okuma
25 Temmuz, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

  • Evet son zamanlarda artan bu cocuk kaçırma olayları herkes gibi benimde canimi sikmaya basladi eski yi özler olduk eskiden komsuya guvenip evi kitlemeden giderdi insan bir yere simdi komşuyu birak akrabaya kendi kardesine guvenemez oldu insan bizi bu hale katan guvenimizi sarsan insanlara nalet olsun diyorum ve bu yazıyı yazan liva arkadaşımıza emeginde başarılar diliyorum

  • Günümüzde çok fazla çocuk kaçırılma olayları hepimiz evlatlarimizi biraz daha fazla koruma yollarına bakmalıyız diye düşünüyorum. Leyla larimiz kaybolmasin! Çocuklara cinsel istismar yapılanlar bence de cezasını en ağır şekilde bulsun.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?