Gümüşhane sohbet

Gümüşhane sohbet odalarında o güzel memleketim esintisi edasında bir sohbet odası var ettik. Yok gümüşhane şöyle, yok gümüşhane böyle her kafadan bir ses çıkıyor. Burası gümüşhane sohbet odası  bu sunucumuz da aile ortamı kadar güven duyabileceginiz bir ortamdır.

Gümüşhane sohbet

Gümüşhane insanı iyi niyetliymis annem hep ole der. Bende her defasında ayni soruyu sorarim anne nerden biliyorsun? Kacinciya soylucem kızım hastanede arkadaşım var, kisisel gelisimine cok dikkat eder diye der. Her defasında unuturum çünkü. Sohbet ederken anlatmış anneme arkadaşı gümüşhane nin yer yüzü kadar yer altıda güzelmiş.
Bizde bir gümüşhane sohbet olarak sunucumuzda güler yüzlü ve misafir perver yönetici arkadaşlarımızla sizlerin rahatı ve ferahı için herşeyi ince ince düşündük ve hazırladık. İyi sohbet adı gibi sohbetiyi.org da olur.
Farklı olduğumuzu görüp, bağımlılık yapacağımızdan dolayı mutluyuz ve gururluyuz…
Hatta bir memleketli olarak aşağıdaki yorum kutusuna nickinizi emailinizi yazarak belki gönlünüzce gecenleri bizimle sizde paylaşmak istersiniz.

Gümüşhane sohbet odası

Eğlenceli ve kaliteli sohbet sitemize sizi reel hayatın streslerinden ve bunaltıcı havasından kurtarmak için bekliyoruz…
Karadeniz sohbet odaları adı altında Gümüşhane odası Karadeniz bölgemizin güzel şehirlerinden birisi olan Gümüşhane ile ilgili hazırlanmis olmakta. Plakası 29 olan bu memleketin hoş sohbet için bir ortama ihtiyacı varmış bizde ihtiyaca cevap verdik.
Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan sohbetde aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını ve aşkını terk etmezler.

Gümüşhane sohbet odaları

Sohbetimiz esnasında oyun oynaya bilirsiniz fakat başka sitelerin tanıtımı kısaca reklami yasaktır.
Artık okuldan, işten bunaldığınız zaman hemen sohbetiyi.org adresinden sohbet sitesine girip güzel bir nick edinip sohbete hemen katilabilirsin. Ister genel odalarimizda isterseniz de saatlerce sınırsız keyifli sohbetiniz sadece size özel olacaktır.
Ayrica yuzunuzu saklama derdiniz olmayacak. Sadece yazışarak sohbet edeceginiz en kaliteli sohbet sitesi hos sohbet edebilin diye sohbetiyi.org da sizlerle.

Gümüşhane sohbet

Gümüşhane sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
751 okuma
10 Nisan, 2018
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Karadeniz bölgemizin güzel şehirlerinden birisi olan Gümüşhanelilerin karakterini huyunu oranın coğrafi yapısından aldıkları söyleniyor. Peki nerde mi söyleniyor elbette gümüşhane sohbet de sohbetiyi de.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?