Gül chat

Gül Chat

Gül chat makalesini neden yazmak istedim. Zaman zaman düşünürüm, ne yazsam diye. Işte öyle bir zamanda aklıma geldiki, burası bir yarış sahası dolayısıyla o yarışı kazanmak herkes ister. Öyle yada böyle daha öncelerden hatırımda gülchat sohbet sitesi bedirhan sebebiyle. Malum sohbet sitesi ziyareti edenler bilirler, bedirhan benimle birlikte çalışmadan önce bahsi geçen sohbet sitesi içinde yetkiliydi. Zurna net zamanından tanışırız kendisiyle.

O dönemde cici sohbet içine davet ettiğimde, bana dostları olduğunu onları bırakamayacağını söyledi. Bende anlayışla karşıladım.
Peki ya sonra ne oldu dediğinizi duyar gibi oldum. Ben o sayede tanıdım gülchat adresini. Sonrasın bedirhan cici sohbet adresimize terfi oldu. Hatta başta sohbet iyi adresimiz vardı. O dönemde bizimle başladı. Sohbet iyi den cici sohbet geçişi yapınca dolayısıyla oda geçti.

Sonra uzunca bir süre bizimle çalıştı. Lakin giderkende en büyük kazığı attı gitti. Her zaman diyorum ben bedirhanı çok kez affettim. Lakin o sondu. Ardından düş kırıklıklarım başladı. Ve mahvolmus sanal sohbet hayatıma bir güneş gibi doğdu. Onun söylemiyle çektim onu kendime.
Lakin böylelikle devam etmedi güzel haller. Aksine daha büyüdü sanal sohbet içinde güvensiz hallerim. Hatta güvendiğime inandığıma pişmanlığım.

Gül Chat

Gül Chat

Gül chat

Şimdi omega bana güven dediya. Ben o güveni ortalama iki sene öncesinde sanal sohbet pislik yataklarında bıraktım. Neden pislik yatağımı?
Yanımda dost dediklerim sevgilimi ayartınca anlamakta geçiktimi anladım. Hadi onlara yol verdim. Sonrasında olanlara ne demeli.

herkes sanki çıldırmış hissi uyandırdı. Ne çok değerliymiş Liva. Değerli olduğundan kimisi kötüledi, kimisi arama sorma dedi diye adını gündelikci kadına çıkardı siz anlayın tabirini yazamıyorum. Malum makale yazma sınırları.
Ben sunucuda iken sulh sunucudan çıkınca özeline gidip saçmalayan dost dediklerimse kadın, hadi erkeği anladımda onun niyetinide geç anladım. O yüzden onları üzmeye incitmeye layık gördüler.

Ya okumazsınız biliyorum aslında, çünkü hayatında belkide eline kitap almamış birçok insanlardansınız onada eminim. Siteye link attığımda zahmet edip okumasını başaramayan hatta iki kelam yorumunuzu bile ben size yazan insanlardansınız.
Niye şimdi durduk yere sinirim zıpladı? Eee gülchat nerden aklımıza geldi dedik. Eskilerden bedirhan a kadar gittik. Sonra sudur budur geldiğim nokta bu. Kocaman bir sıfır anlayacağınız.
Fazla uzattım galiba düşünmemek en iyisi yeniyi unutuyorum eskiyi unutturacak bir ilaç varmı bildiğiniz? Hadi bakalım masal sohbet sitesi içinde son gülchat makalemizde görüşmek ümidiyle sağlıkla hoş kalın.

Gül Chat

Gül Chat

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
693 okuma
9 Mayıs, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?