ESKIŞEHIR SOHBET

eskisehir

Eskisehir sohbet

`te sohbetimiz bir başka nede olsa memleketim benim.Ne kadar özledim Eskisehir’i Eskisehirin sohbetini Türkiye bilir. Eskişehir nasıl bir yerdir? Insanları sıcak kanlı, anlayışlı, giriskendir. Ah Eskişehir ozlenirmi demeyin gelin birde bana sorun?

SOHBET PLATFORMU

bir başka en guzel sohbet platformu olan sohbetiyi.org da sizlere Eskişehirli olarak memleketim havasını bir araya getirmek için, konuşup kaymasmak icin, böyle bir oda açma karari aldik. Bizleri bir araya getiren belki adana, belki ıstanbul belkide bursa belkide Eskişehir.

 

Hersehirden, her mahallesinde sohbet edendimiz mevcut. Tarihi bir şehir dedirten odunpazari, gelismis şehir dedirten galiba yapay denizi oldu Eskişehir in.

Sazova parkı, kent park, Yılmaz Büyükerşen balmumu heykeller müzesine heleki diyecek soz bulamiyorum, hocamızın çalışmalarını  izleyerek takdir ediyorum.

 

Eskişehir sohbet

te bilim sanat ve kültür  parkının kıymetini Eskisehirin eski halini bilenler olarak elbetteki biliyoruz. Ailemiz ili birlikte gezilip görülecek yerler içersinde ücretli olması dışında kötü  hiçbir yani olmayan aksine Turistik olarak böyle geliştiğini hepimiz biliyoruz.

ESKIŞEHIR de gezilip görülecek yerler bir hayli çoğaldı. Parklar, muzeler, doğal güzellik sehr-i aşk  köprüsü gibi birçok gezilip görülecek yeri mevcut memleketimin.

Sadece bu kadar değil elbette mesela yiyecek yani midemize değinilerek, Eskişehir cibörek gelsin aklınıza gercekten vaz geçilmez bir lezzet. SIZLERDE ESKISEHIR SOHBET ile sohbetiyi.org da Eskişehir i tam anlamıyla tanıya bilir guzelliklerini ogrene bilirsiniz…

ESKIŞEHIR

denilince sizin akliniza ne gelir ? Hayvanat bahçeleri, kocaman bir akvaryum, açık hava aktiviteleri, benim aklıma daha birçok sey geliyor. Örneğin; gece eglenmesini bilenler, gezip görmek  gerek diyerek ziyaret edenler sizlerde sohbetimizde bulunarak ne? nasıl? nerde ? Sorularımıza yanıt olarak sohbetiyi ailesine  katılarak Eskişehir illerle tanısarak öğrenebilirsiniz.

OzAman  ne diyoruz Lüle taşı  narindir guzel islenir.  Inci boncuk ile suslenir. SIZLERDE sohbetinizi bizlerle süsleyip . Kiminin dogdugu buyudugu sehir, kiminin sevdiklerinin olduğu şehirm kimi askerlik yapmış yada üniversite  okumus. Kimisinde meslek başlangıcı olan bir şehir bu Eskisehir. Kimi gurbette özlem duyar, kimi içinde yaşarken özler herkese kucak açmış bu Eskisehir, sohbeti sohbetiyi.org da özel.

Saygılarımla  Liva

Sohbete başlamak için lütfen resme tıklayın.

Eskişehir sohbette tanış, görüş

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?