En güzel sohbet sitesi

En Güzel Sohbet Sitesi

En güzel sohbet sitesi sizin için nasıl olur? Biraz bahsetmek istiyorum. Hepimiz iş çıkışı gelsinde, evimize bir an önce gidelim deriz aslında. Yorgunluk yerini dinlenmeye bıraksın diye oldukça hızla eve gidilir.
Fakat bazen ise ayaklarımız geri geri gider. O geri geri gidişlerde bir sohbet sitesi içine girilir. O an başlayan sohbet belkide sizin için en iyi sohbet yani engüzelsohbet olur.
Neden o halde ayaklarımız geri gider evin yoluna düşmüşken? Biraz daha geniş zamanlı davranılmaya başlanır. Arkadaşa uğrayıp yada dediğim gibi sohbet siteleri içinde zaman öldürmek tercih edilir. Yada avere bir halde neden yalpalanır insan?
Sorumluluk mu bizi yıldırır? Yoksa dırdırlar mı? Yada bitmeyen kavga, gürültüler mi? Çoçuk zırıltılarımı, yoksa eskiyen duygularımız mı?
Sahi duygular eskir mi? Yoksa eskiyen biz miyiz?
Çoğumuzun birçok mazereti var. Bu mazeretlerle kaçış yaparız sohbet sitelerine. Biraz kafa dağıtan söyleşi buldukmu da, değmeğin gitsin keyfimize.

Yaradan bizlere her yerde gerek sanal sohbet ile gerekse reel sohbet içinde seçim hakkı veriyor. Hayatımızın her döneminde kaderin bir suçu yoktur biliriz. Çünkü kadere iman, imanın şartlarındandır.
Yanlış tercihler yapıldığında mobil chat dünyasında bile kötülükler oluyor. Peki bundan kaderin suçu ne? Yanlış anlaşılmasın örnek, sen çıplak foto atmışsan kaderin suçu ne?
Birde şu var eskimeyen dostluklar bulmak çok zor, sanal sohbet ilede reel sohbet ilede. Hele hele dost kalabilmek çok daha zor. Test edip onaylamış biri olarak yazıyorum bu satırları.

En Güzel Sohbet Sitesi

En Güzel Sohbet Sitesi

En güzel sohbet sitesi

Biliyor musunuz evlenip boşanan çiftler bazen daha mutlu. Eğer dost kalmayı başarabiliyorsalar ki çoğu zaman imkansız oluyor. Hatta o kadar cahiliz ki ayrıldı diye siddete yada öldürmeye teşvik girişimi oluyor.
Kadın yada erkek farketmez mutsuzluğunu sohbet siteleri içinde mutlu etmeye çalışıyor. Onun için bu güzel sohbet oluyor.
Peki neden hayatımız mutluluğa her zaman gebe kalıyor? Neden insan severken biranda sevgi tükeniyor. Kimseyi yargılamıyorum. Fakat bende herkes gibi neden diye sormadan edemiyorum.

En güzel sohbet

Son zamanlarda çok duyar olduk boşanma haberleri. Herşey güllük gülistanlıktı noldu bunlara diye sizde diyorsunuz zaman zaman. En büyük etki çoçuklara oluyor. Aslında bizlerden çok minicik yaşta onlar yıpranıyor. Hayata bir sıfır yenik başlanıyor.
Ha deyincede bir evlilik bitirilemiyor. Sonrası düşünüluyor. Şimdi sizlere ne desem boş aslında. Ne sizlerin hayallerini verebiliriz size bu sohbette , nede tamamen beyninizden dilebiliriz olup bitenleri.
Fakat size bir aile sohbet sevkatinde muhabbetimizle yaklaşabiliriz. Sizlere iyi bir dinleyici olabiliriz. Biz bu sohbette size bir aile olabiliriz. Lakin acınızı hiç hafifletemeyiz.

Bir alkol gibi uyusturucu gibi belkide anlık aklınızı oyalarız.
Biz en iyi sohbet ailesi olarak zor günlerinizde yanınızda olmaya talibiz. Sizlerde mobil chat ile güzel sohbet sitesinde aile sohbet etmeye ne dersiniz?

En Güzel Sohbet Sitesi

En Güzel Sohbet Sitesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
855 okuma
11 Haziran, 2019
Liva
Liva

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?